Angle down Atgal

Policija tikrina visas mergaitės pagrobimo versijas, dar kartą prašo vairuotojų siųsti vaizdo registratorių medžiagą

Vilniuje visą naktį vykusios intensyvios galimai pagrobtos mergaitės paieškos kol kas nedavė užčiuopiamų rezultatų, teigia Vilniaus apskrities policija, pabrėždama, kad tyrimo metu iškelta daug versijų, visos jos nuodugniai tikrinamos.

Pareigūnai toliau prašo atsiliepti vairuotojus, kurie sausio 15 d. nuo 18 iki 20 val. važiavo Karoliniškių ir Lazdynų mikrorajonais (ypač Laisvės prospektu ir Sausio 13-osios gatve), kurių automobiliuose įrengti vaizdo registratoriai. Prašome vaizdo registratorių medžiagą išsaugoti ir siųsti tik kontaktiniam asmeniui el. paštu egle.sut@policija.lt

Policija gavo šimtus piliečių pranešimų, informacijos, visa gaunama informacija stropiai tikrinama, pareigūnai dėkoja žmonėms už pilietiškumą.

Kaip jau skelbta, trečiadienio vakarą, apie 19.14 val. buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Sausio 13-osios gatvėje, į nenustatytos markės automobilį (sidabrinės ar auksinės spalvos) užsienietiškais numeriais galimai buvo įsodinta nepilnametė (11-12 metų). Policija kreipėsi į visus, pastebėjusius šį automobilį ar įtartinus asmenis, ir prašė nedelsiant apie tai pranešti telefonu 112. Taip pat buvo prašoma kreiptis ir tėvus, kurie neturi duomenų, kur yra jų vaikai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vaiko pagrobimo.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite