Angle down Atgal

Policija: situacija dėl Abromiškių ligoninėje esančių uzbekų yra žinoma ir kontroliuojama

Apie COVID-19 susirgusio Uzbekijos piliečio grasinimus užkrėsti daugiau žmonių pareigūnams žinoma, situacija kontroliuoja, sako Vilniaus apskrities policijos atstovė.

„Kol kas yra ramu, policijai situacija žinoma. Esant reikalui, policija imsis visų saugumo priemonių“, – BNS ketvirtadienį sakė Julija Samorokovskaja.

Jos teigimu, ikiteisminis tyrimas dėl minėtų grasinimų nepradėtas.

„Tyrimas nepradėtas, nes nebuvo gauta jokio pranešimo nei iš gyventojų, nei iš darbuotojų“, – tvirtino policijos atstovė.

Naujienų portalas lrytas.lt trečiadienį pranešė, kad koronavirusu užsikrėtęs uzbekas, nepatenkintas, kad buvo izoliuotas Abromiškių reabilitacijos ligoninėje, grasina išeiti į miestą ir koronavirusu užkrėsti kitus žmones, nes nesulaukia jokio gydymo ir negauna oficialaus pranešimo, jog serga.

Ketvirtadienį į tokią informaciją reagavo ir premjeras Saulius Skvernelis.

„Netoleruosime tokių grasinimų, apie kuriuos skelbiama žiniasklaidoje. Į pasisakymus „išeisiu į miestą ir užkrėsiu kitus“ ir panašius arba atitinkamą elgesį bus reaguojama griežtai ir principingai. Viza tokiems asmenims bus naikinama, jie patys bus deportuojami iš Lietuvos“, – feisbuke rašė premjeras.

Elektrėnų savivaldybėje esanti Abromiškių reabilitacijos ligoninė šiuo metu Lietuvoje yra vienintelė gydymo įstaiga, kurioje gali izoliuotis lengva koronaviruso forma sergantys pacientai, čia izoliuota ir keliolika į Kaune registruotą transporto įmonę „Hegelmann Transporte“ dirbti atvykusių COVID-19 užsikrėtusių uzbekų.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite