Angle down Atgal

Policija primena- vasarą pasirūpinkite savo turto apsauga!

Nors už lango vasara ir daugelis iš Jūsų atostogaujate- būkite budrūs ir nepamirškite pasirūpinti savo turto apsauga: nepalikite dviračių, paspirtukų, vaikiškų vežimėlių daugiabučių laiptinėse, rūsiuose ar kitose bendro naudojimosi patalpose, taip pat išvykdami iš sodų, sodybų- daiktų, apdailos priemonių, sodo priežiūros įrankių, žemės ūkio technikos lengvai prieinamose vietose.

Sumontuokite patikimas spynas sodo nameliuose ir sandėliukuose, pasirūpinkite papildoma langų apsauga (įstatykite metalines groteles arba lauko žaliuzes), įrenkite apsaugos signalizaciją. Jei ketinate išvykti ilgesniam laikui- paprašykite kaimynų, kad jie prižiūrėtų Jūsų nuosavybę. Išeidami iš garažo-nepalikite automobiliuose vertingų daiktų, dokumentų, pinigų bei banko kortelių, automobilio raktų, įsitikinkite, kad užrakinote automobilį bei garažą, dirbdami- nelaikykite atvirų garažo vartų ir „nereklamuokite“ jame esančio turto aplinkiniams, pasirūpinkite garažo apsauga: sumontuokite kokybišką garažo spyną, įsirenkite signalizaciją, sudarykite sutartį su saugos tarnyba, o jei garaže lankotės retai, paprašykite nuolat būnančių kaimynų prižiūrėti, patikrinti ar nepažeisti užraktai, ar nevaikšto aplinkui įtartini asmenys. Kilus bet kokiam įtarimui skambinkite policijai 112.


Daugiabučių namų gyventojams siūlome vieną iš paprasčiausių ir nieko nekainuojančių, apsaugos būdų- saugios kaimynystės grupės subūrimą savo laiptinėje, name ar net kieme. Saugi kaimynystė skirta sumažinti galimybes įvykti nusikaltimams, teisės pažeidimams ir antisocialiniam elgesiui kaimynystėje, atgrasant galimus vagis ir vandalus bei stiprinti bendruomeninę dvasią, kad visi gyventojai galėtų prisidėti prie savo nuosavybės apsaugos bendraudami ir bendradarbiaudami. Saugokite savo turtą patys ir informuokite apie galimas saugumo priemones kaimynus.

Visagino savivaldybės inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite