Angle down Atgal

Policija patruliuos aktyviau

Žiežmariečiai yra sunerimę dėl įžūlaus vagies siautėjimo. Jau kuris laikas gauname žinių, kad Žiežmariuose atsirado vagis, apiplėšinėjantis automobilius. Keli gyventojau patyrė nuostolių – dingo pinigai, daiktai, dokumentai. Socialiniuose tinkluose gyventojai dalijasi informacija. Pasak šių įrašų, Paupio gatvėje vagį nusivijo sodybos šeimininkas, deja, jo pagauti nepavyko.

Štai rugsėjo 8-osios naktį vagis „dirbo“ Sodų, Lauko, kitose gatvėse. Iš vieno automobilio buvo pavogtos cigaretės, kitame – išvartyti daiktai. Vienoje sodyboje neprašytą svečią išvarė keturkojo lojimas.

Laikotarpiu nuo rugsėjo 8 dienos 18 val. iki rugsėjo 9 d. 8.20 val. vienoje iš anksčiau minėtų gatvių iš galimai neužrakinto automobilio „Chrysler Grand Voyager” pavogta pinignė su joje buvusiais pinigais, du mobiliojo ryšio telefonai.

Padaryta žala tikslinama. Klausėme Žiežmarių seniūnės Editos Kerdokienės, ar ji kreipėsi į Kaišiadorių policijos pareigūnus dėl pagalbos sulaikant vagį. Seniūnė mums sakė, kad su pareigūnais kalbėtasi, buvo pažadėta aktyviau nakties metu patruliuoti Žiežmariuose. Tikimės, kad ilgapirštis bus sulaikytas, o miesto gyventojai gyvens ramiau.

„Atspindžių“ inf

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite