Angle down Atgal

Policija kviečia į prevencinę daiktų žymėjimo akciją

Birželio 19 d. 13-16 val. Pakruojyje, Vytauto Didžiojo g. 15,prie Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai vykdys prevencinę daiktų žymėjimo akciją.

Daiktų žymėjimas – tai viena iš prevencijos priemonių, leidžiančių suaktyvinti veiklą vagysčių prevencijos srityje, skirta apsaugoti gyventojų turtą nuo ilgapirščių ir kuo efektyviau išaiškinti vertingų daiktų vagystes, nes palengvina vogtų daiktų nustatymą. Daiktų žymėjimas atbaido vagis, ypač jei matomoje vietoje priklijuotas lipdukas, skelbiantis, kad daiktas yra pažymėtas ir užregistruotas policijoje.

Populiariausias iš žymimų daiktų, ypač šiltuoju metų laiku ‒ dviratis, o pastaruoju metu ir riedžiai, paspirtukai, skuteriai. Taip pat galima žymėti ir kitus vertingus daiktus, įvairius įrankius ar prietaisus (žoliapjovės, pjūklai, vaizdo ir garso technika ir pan.). Ant metalinių paviršių, pavyzdžiui, dviračio rėmo (ar kitų daiktų kietų paviršių), numeris išgraviruojamas specialiu graviravimo prietaisu ir užregistruojamas policijos apskaitoje. Visi daiktai policijoje yra žymimi nemokamai.

Asmenys, norintys užregistruoti bei pažymėti vertingus daiktus, turi pateikti asmens tapatybę bei daikto įsigijimą patvirtinančius dokumentus.

Kviečiame Pakruojo rajono gyventojus dalyvauti šioje akcijoje. Galima užsiregistruoti iš anksto, tačiau tai nėra būtina.

Išsamesnę informaciją, dėl prevencinio daiktų žymėjimo (specialių akcijų metu ar individualiai) suteiks Pakruojo rajono bendruomenės pareigūnė Jurgita Bialaglovė, tel. 8 700 61 604, 8 670 15 963, el. p. jurgita.bialaglove@policija.lt

Pakruojo rajono bendruomenės pareigūnė Jurgita Bialaglovė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite