Angle down Atgal

Policija gavo 25 pranešimus apie galimus rinkimų pažeidimus

Per tris dienas policija gavo 25 pranešimus apie galimus rinkimų įstatymo pažeidimus.

Anot Policijos departamento, nuo kovo 13 dienos 7.00 val. iki kovo 16 dienos 6 val. policija gavo 25 pranešimus apie galimus pažeidimus, susijusius su rinkimais. Per tą laiką pradėti 2 ikiteisminiai tyrimai. Jie pradėti Utenos ir Šiaulių apskrityse. Surašyti 3 administracinių nusižengimų protokolai: Vilniaus, Alytaus ir Tauragės apskrityse.

Kaip ELTA jau skelbė, šeštadienis - paskutinė diena, kai neįgalieji ir senjorai gali balsuoti namuose. Balsavimas vyksta nuo 8 iki 20 val. Savivaldybių tarybų rinkimų įstatymas numato, kad balsuoti namuose gali rinkėjai, kuriems rinkimų dieną bus sukakę 70 metų, neįgalūs rinkėjai ar laikinai nedarbingi, užpildę Vyriausiosios rinkimų komisijos patvirtintą formą ir įtraukti į namuose balsuojančių rinkėjų sąrašą.

Trečiadienį ir ketvirtadienį buvo galima balsuoti savivaldybių patalpose, penktadienį ir šeštadienį - balsavimas namuose

Sekmadienį iš anksto nebalsavę rinkėjai atiduoti savo balsus galės rinkimų apylinkėse, kurios atsidarys 7.00 val. ryto ir dirbs iki 20. 00 val. vakaro.

Antrasis rinkimų turas vyksta 41 savivaldybėje, kuriose per pirmąjį balsavimą kovo 3-iąją nepavyko išrinkti merų. Tuomet tai padarė 19 savivaldybių rinkėjai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite