Angle down Atgal

Pokyčiai Marijampolėje: Uosupio gatvėje klojamas naujas asfaltas

Už lango šviečiant saulei džiaugiamės šiltu pavasarišku oru, kuris kviečia išeiti į lauką ir mėgautis šiluma. Taip pat geri orai suteikia galimybę sparčiau vykdyti ir infrastruktūros darbus. Šiuo metu kaip tik vyksta Uosupio g. asfaltavimo darbai. Tikėtina, kad jeigu oro sąlygos nesubjurs, gatvės asfaltavimas bus baigtas visai netrukus.

Uosupio gatvėje praėjusių metų pabaigoje buvo nutiestas beveik pusantro kilometro ilgio naujas betoninių trinkelių pilkos spalvos šaligatvis, o kiekvienoje gatvės pusėje ties šaligatvio pabaiga įrengtos raudonos spalvos betoninių trinkelių nuožulnios plokštumos su įspėjamaisiais paviršiais akliesiems ir silpnaregiams. Dabar eilė atėjo ir naujam asfaltui.

„Planuojama patogi važiuojamoji dalis automobiliams, sutvarkyti nusukimai į gyvenamųjų daugiabučių kiemus, sužymėtos vietos automobiliams statyti ir, žinoma, naujas LED apšvietimas visoje Uosupio gatvėje. O atlikus visus numatytus darbus dar viena miesto gatvė taps patogi ne tik pėstiesiems, bet ir autotransporto vairuotojams.“ – sako savivaldybės meras Povilas Isoda.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite