Angle down Atgal

Po vėsių ir vėjuotų dienų pradžiugins didesnė šiluma

Savaitei baigiantis ištrūksime ir gausesnių kritulių gniaužtų, tačiau ramybės neduos nerimstantis vėjas. Gera žinia ta, kad savaitgalį sulauksime didesnės šilumos.

Šiandien dieną dažniau pro debesis nušvis saulė, truputį palis tik kai kur. Visgi, vėjas bus nemalonus. Gūsiai sieks 15–20 metrų per sekundę. Vilniuje oras šils iki 18, Kaune iki 17 laipsnių. Panevėžyje ir Klaipėdoje bus apie 16, Šiauliuose apie 15 laipsnių šilumos.

Penktadienį gausesni krituliai neerzins, tačiau šilumos bus dar mažiau. Nakties metu vietomis tvyros rūkas, temperatūra kris iki 6–11 laipsnių, tik prie jūros laikysis 12–14 laipsnių šiluma. Dieną vyraus nepastovus debesuotumas. Vietomis, daugiausia vakariniuose ir šiaurės vakariniuose šalies rajonuose trumpai ir negausiai palis. Išsilaikys apysmarkis vakarų, pietvakarių krypties vėjas. Vilniuje, Panevėžyje ir Klaipėdoje oras šils iki 16, Kaune iki 17 laipsnių. Šiauliuose bus apie 15 laipsnių šilumos.

Šeštadienį Lietuvoje numatomi gan neblogi orai: kritulių tikimybė maža, šiluma bus didesnė. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietvakarių krypties vėjas. Nakties valandomis temperatūra sieks 6–12 laipsnių šilumos, tik pajūris mėgausis 12–15 laipsnių šiluma. Dieną termometrų stulpeliai stiebsis aukščiau. Vilniuje bus apie 18, Kaune apie 20 laipsnių šilumos. Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje oras šils iki 19 laipsnių.

Sekmadienį išsilaikys panašūs orai, pūs juntamesnis vakarų, pietvakarių krypties vėjas. Vyraus permainingas debesuotumas, negausiai palyti gali tik kai kur. Naktį temperatūra svyruos tarp 11–16 laipsnių. Dieną Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje bus apie 19, Šiauliuose ir Klaipėdoje apie 17 laipsnių šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, kitą savaitę Lietuvą pasieks labai malonios orų permainos: kasdien šiluma didės, lepins saulės spinduliai.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite