Angle down Atgal

Po vėsaus ir šlapio trečiadienio – net 27 laipsnių šilumos revanšas

Šiandien nuo pat ryto šalį merkiantis lietus trauksis tik po pietų. Ne taip gausiai palis tik šiaurės vakariniuose šalies rajonuose, čia galimi ir pragiedruliai.

Gausiausio lietaus sulauks pietiniai, centriniai ir rytiniai šalies rajonai. Galimi ir stipresni šiaurės vakarų krypties vėjo gūsiai (iki 15–19 metrų per sekundę). Vakarėjant lietaus debesys palaipsniui trauksis iš Lietuvos.

Diena bus gerokai vėsesnė nei savaitės pradžia, tad derėtų pasirinkti šiltesnius rūbus. Vilniuje bus apie 21, Kaune apie 18 laipsnių šilumos. Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 17, Klaipėdoje iki 20 laipsnių.

Nuo ketvirtadienio šalyje orai tik gerės. Lietaus debesys pasitrauks, dažnai džiugins saulės spinduliai, o šilumos bus vis daugiau.

Ketvirtadienio naktį truputį palynoti gali vakarinėje šalies dalyje, kitur vyraus mažai debesuotas dangus. Daug kur suboluos rūkai. Temperatūra svyruos tarp 9–13 laipsnių šilumos, tik pajūryje išsilaikys 16 laipsnių šiluma.

Dienos metu danguje išsibarstę debesys lietaus nepranašaus, pūs nestiprus vakarų, šiaurės vakarų krypties vėjas.

Vilniuje oras šils iki 21, Kaune ir Panevėžyje iki 22 laipsnių. Šiauliuose ir Klaipėdoje bus apie 20 laipsnių šilumos.

Penktadienį džiugins ramūs, saulėti ir maloniai šilti orai. Pūs silpnas vakarinių krypčių vėjas, išskyrus pajūrį, kur vėjas bus juntamesnis.

Nakties valandomis vietomis keliuose matomumą mažins rūkas. Temperatūra sieks 8–14 laipsnių šilumos, laipsniu kitu šilčiau bus prie jūros.

Dieną orai bus šiltesni nei ketvirtadienį. Vilniuje ir Šiauliuose vyraus 23, Kaune ir Panevėžyje 24 laipsnių šiluma. Klaipėdoje oras šils iki 22 laipsnių.

Pagal dabartinius www.gismeteo.lt duomenis, savaitgalis numatomas pasakiškas. Lepins vasariška šiluma, o kritulių tikimybė maža. Dienomis kai kur temperatūra šoktels iki 27 laipsnių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite