Angle down Atgal

Po vasaros gėrybėmis „uogautoja“ slėpė baltarusiškas cigaretes

Įpusėjus vasarai Lietuvos-Baltarusijos pasienio postuose dirbantiems pareigūnams vis dažniau tenka tikrinti uogautojus ir grybautojus. Tačiau uogų, daržovių ir grybų kupini keliautojų krepšiai kartais slepia ne vien tik vasaros gėrybes.

Šalčininkų posto muitininkams praėjusią parą įkliuvo vilnietė, kuri po šviežiomis mėlynėmis, avietėmis, agurkais ir bulvėmis slėpė kontrabandines cigaretes.

Iš pradžių pareigūnus tikinusi, kad gabena vos du pakelius cigarečių, vėliau moteris pripažino apsimelavusi. Vasaros gėrybių kupini krepšiai iš tikrųjų buvo artipilniai kontrabandinių rūkalų, o uogos ir daržovės buvo tik maskuotė bandant paslėpti į polietileninius maišelius supakuotus rūkalus.

Mašiną tikrinę pareigūnai kontrabandinių cigarečių taip pat aptiko dar ir tarp vilnietės asmeninių daiktų bei paslėptų moters automobilyje. Iš viso kontrabandininkė gabeno 370 pakelių skirtingų rūšių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.

Nelegaliai gabenti rūkalai ir mašina sulaikyti. Muitininkus apgauti bandžiusiai uogautojai gresia bauda ir automobilio konfiskavimas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite