Angle down Atgal

Po rudens darbų rinkosi Tytuvėnų krašto bendruomenė

Lapkričio 15 d. Tytuvėnų piligrimų centre vyko tradicinė Tytuvėnų krašto bendruomenės šventė „Po rudens darbų“. Į renginį atvyko ir bendruomenės narius pasveikino Kelmės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Egidijus Ūksas, rajono savivaldybės tarybos narys Mindaugas Čerkauskas, dalyvavo naujasis Tytuvėnų parapijos klebonas Evaldas Alūza.

Renginio dalyviams gražius žodžius dovanojo renginio vedėja Justina Zaleckienė, dainas – Tytuvėnų gimnazijos suaugusiųjų mėgėjų meninio ugdymo ansamblinio dainavimo moterų grupė, vadovaujama Nijolės Astašauskienės, ir saksofonininkas Armundas.

Tytuvėnų krašto bendruomenės pirmininkė Regina Karašauskytė nuoširdžiai dėkojo visiems renginio dalyviams, trumpai pristatė nuveiktus ir ateityje planuojamus darbus, įteikė padėkas. Padėka už bendrystę su Tytuvėnų krašto bendruomene ir informacijos sklaidą Feisbuko platybėse įteikta Bronislavai Buchienei, už skaniausią sriubą – Matviejui Samuchovui, už didžiausią pagalbą pavasarinės talkos metu – Vytautui Mačiūnui, už didžiausius košės ir sriubos puodus – Mindaugui Čerkauskui, už suburtas moteris skambiai dainai – Nijolei Astašauskienei.

Po oficialios renginio dalies renginio dalyviai buvo pakviesti į Alinos Stonkutės-Čapienės fotografijos parodą „M. Oginskio parko vandenų atmintis“, kurią pristatė pati autorė. Šventinėje vakaronėje bendruomenės nariai bendravo ir smagiai praleido laiką.

Informaciją parengė Regina Karašauskytė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite