Po pertraukos atsiplėšęs „Žalgiris“ sutriuškino „Neptūną“

LKL nuotr.

Klaipėdos „Neptūnas“ garbingai priešinosi du kėlinius, bet po pertraukos aukštesnę pavarą įjungęs Kauno „Žalgiris“ pratęsė pergalingą žygį „Betsafe-LKL“ čempionate.

Martino Schillerio auklėtiniai sekmadienio vakarą namuose iškovojo užtikrintą pergalę 81:59 (22:20, 14:14, 22:15, 23:10).

Įpusėjus susitikimui „Žalgiris“ pirmavo tik 36:34, bet jau pirmosiomis trečiojo kėlinio akimirkomis kauniečiai spurtavo 11:2 bei įgijo dviženklį pranašumą 47:36.

Prieš ketvirtąjį kėlinį „Neptūnui“ buvo pavykę vėl kiek prisivyti (47:53), bet netrukus šeimininkų pranašumas vėl tapo dviženkliu – 62:49.

Lemiamame ketvirtyje žalgiriečiai atgal nesigręžiojo. Varžovams šansų nebepalikęs Kauno klubas dominavo ir nuskambėjus finalinei sirenai šventė pergalę triuškinančiu skirtumu.

„Žalgiris“: Marius Grigonis 15 (4/6 dvit.), Lukas Lekavičius 11 (4/8 dvit.), Nigelas Hayesas (4/5 dvit.) ir Karolis Lukošiūnas po 8.

„Neptūnas“: Benas Griciūnas 10, Simas Galdikas 9, Norbertas Giga ir Matas Jogėla 7.