Angle down Atgal

Po penkerių metų dingusia laikyta mergina pasirodė policijos nuovadoje

Kai Emily Paul savo daiktus susidėjo į lagaminą, parašė raštelį ir pabėgo iš namų Floridoje, jai buvo tik 14 metų. Tuo metu mergaitės, turėjusios žalios ir mėlynos spalvos sruogeles plaukuose, buvo ieškoma visoje šalyje. Praėjus penkeriems metams nuo tos dienos, kai neva dingo, Emily šeima gavo netikėtą laišką.

Pasak vietinio laikraščio, Emily mama Pam Massimiani socialiniame tinkle rašė gavusi žinių iš savo dukters. Ji jai atsiuntė laišką.

Praėjo penkeri metai, Emily – jau suaugusi 19 metų moteris. Laiške ji rašė esanti saugi ir laiminga.

Apie tai sužinojęs šerifas feisbuke pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame prašė Emily pasirodyti policijos nuovadoje ir tai patvirtinti, kad jai – viskas gerai.

Pasirodo, Emily iš tiesų yra sveika ir gyva. Kaip pranešė naujienų tarnyba „ABC“, iš pradžių Emily paskambino pareigūnams ir pranešė esanti saugi. Vėliau mergina apsilankė neįvardijamoje policijos nuovadoje, kur buvo patvirtinta jos tapatybė. Pranešama, kad jos dingimo bylos tyrėjams ji patvirtino esant saugi ir laiminga, turinti ją palaikančių žmonių. Taip pat mergina paprašė pareigūnų niekam nesakyti jos buvimo vietos.

Po to pareigūnai pranešė užbaigiantys dingusia laikytos Emily bylą.

Nors mergina negrįžo į savo gimtuosius namus, jos šeima ir artimieji džiaugiasi girdėdami, kad Emily yra sveika, laiminga.

2013-ieji, balandis

Kai paskutinį kartą ją matė tėvai, Emily buvo vos 14 metų. Dingus paauglei, policija išplatino pranešimą ir paskelbė jos paiešką. Kaip vieną iš bruožų jie nurodė nesimetrišką Emily šukuoseną su mėlynos ir žalios spalvos sruogelėmis.

Pasirodo, kad iš namų mergina dingo savo noru. Prieš tai ji į lagaminą susikrovė savo daiktus, taip pat ir žaidimų kompiuterį „Xbox“, šeimai paliko raštelį, kuriame teigė susisieksianti su jais, kai jai sueis 18 metų, ir pabėgo.

Pareigūnai pranešė, kad prieš tai paauglė internete ieškojo informacijos, kaip, esant jaunai, pabėgti ir nebūti surastai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite