Angle down Atgal

Po mėnesio pertraukos Ukmergėje vėl nustatyta naujų koronaviruso atvejų

Ukmergės rajone šią savaitę po mėnesio pertraukos nustatyti trys nauji koronaviruso atvejai. Apie tai socialiniuose tinkluose informavo Ukmergės rajono savivaldybė.

„Deja, turime pranešti, kad po mėnesio pertraukos turime 3 naujus COVID-19 ligos atvejus. Ukmergiškiams virusas diagnozuotas šią savaitę – rugpjūčio 9 - 12 dienomis.

Pastarieji atvejai papildė bendrąją Ukmergės rajono gyventojams patvirtintų šios infekcijos atvejų statistiką, tad iš viso (nuo kovo mėnesio) dabar turime jau 95 atvejus. Iš visų sirgusių ukmergiškių 82 pasveiko ir 9 mirė.

Rugpjūčio 12 dienos duomenimis:
- patvirtintų ligos atvejų Lietuvoje skaičius:2309;
- bendras sergančiųjų Lietuvoje skaičius: 532;
- per vakar dieną Lietuvoje ištirta ėminių dėl koronaviruso: 3898; Iš viso (nuo kovo mėnesio): 561555
- per vakar dieną Lietuvoje patvirtinti nauji ligos atvejai: 26;
- bendras Ukmergės rajono gyventojams patvirtintų ligos atvejų skaičius: 91;
- pasveikusiųjų skaičius Lietuvoje:1683.
- nuo koronaviruso Lietuvoje mirė 81 žmogus.

Visų labai prašome saugoti save ir savo artimuosius. Klastingas virusas, kaip matyti, iš mūsų šalies dar nepasitraukė, vis daugėja naujų susirgimo atvejų.
Dėvėkite apsaugines veido kaukes, bendraudami gyvai išlaikykite atstumą vienas nuo kito, skirkite ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kt.

Atidžiai įvertinkite visas išvykas, suplanuotas keliones – situacija kiekvienoje šalyje keičiasi vos ne kasdien. Jei šiandien atvykus iš kurios nors šalies saviizoliuotis dar nereikia, ryt ar poryt viskas gali kardinaliai pasikeisti.

Primename, kad nuo birželio 1-osios savivaldybių administracijoms nebereikia organizuoti sąlytį turėjusių asmenų, grįžusių iš užsienio valstybių ir turinčių leidimą izoliuotis savo gyvenamosiose patalpose, pervežimą į namus ar kitą gyvenamąją vietą bei į savivaldybės numatytas izoliavimo patalpas savivaldybės transportu. Norintys geresnių sąlygų, nei gali pasiūlyti savivaldybė, galės jas gauti susimokėję, jei savivaldybė bus sudariusi sutartį su viešbučiu ar kita apgyvendinimo įstaiga. Savivaldybės, neturinčios tinkamų patalpų, žmones izoliacijai gali nukreipti į gretimas savivaldybes“, – skelbiama savivaldybės Facebook paskyroje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite