Angle down Atgal

Po komisijos išvadų Lazdijų krašto muziejaus direktorei pareikštas įspėjimas

Rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė, atsižvelgdama į Komisijos, kuri šių metų lapkričio 8 dieną buvo sudaryta įtarimams Dainai Pledienei, Lazdijų krašto muziejaus direktorei, padarius darbo pareigų pažeidimą tirti, išvadas, šią savaitę pasirašė potvarkį „Dėl darbo pareigų pažeidimo“.

Daugiau skaitykite: Vicemeras A. Klėjus: „Tyrimas vyksta – neplatinkime nepatikrintos informacijos“

Lazdijų krašto muziejaus direktorė D. Pledienė nušalinta nuo pareigų

Jame išvardinti pažeidimai, kuriuos Lazdijų krašto muziejaus direktorės darbe nustatė tyrimą atlikusi komisija. Šiuo potvarkiu Dainai Pledienei pareikšta drausminė nuobauda – įspėjimas ir nurodyta, kad padarius antrą tokį patį pažeidimą per ateinančius 12 mėnesių, darbdavys galės pasinaudoti teise atleisti Lazdijų krašto muziejaus direktorę pagal Lietuvos Respublikos darbo kodekso 58 straipsnio nuostatas.

Lazdijų krašto muziejaus direktorė Daina Pledienė mėnesiui laiko, kol vyko tyrimas, buvo laikinai nušalinta nuo pareigų. Nuo gruodžio 4 dienos ji grįžo į darbą.

„Sudarytos komisijos tikslas buvo ne ieškoti įstaigos darbuotojo savižudybės priežasčių, o įvertinti, ar skundai dėl direktorės Dainos Pledienės galimai netinkamo darbo organizavimo yra pagrįsti, ar ne. Tai, kad Lazdijų krašto muziejaus direktorė, kol vyko tyrimas, buvo nušalinta nuo pareigų mokant jai vidutinį atlyginimą, nebuvo nei jos nuopelnų sumenkinimas, nei išankstinis savivaldybės vadovų nusiteikimas. Tuo siekėme komisijos veiklos ir rezultatų objektyvumo ir nešališkumo. Tikiu, Lazdijų krašto muziejaus veikla greitai vėl sugrįš į įprastą ritmą“, – sakė Ausma Miškinienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite