Angle down Atgal

Po išsišokimo rajono tarybos posėdyje – ikiteisminis tyrimas ir dėl grasinimo

Prieš porą savaičių į rajono savivaldybės salę Lazdijuose, Vilniaus g. 1, kurioje vyko tarybos posėdis, staiga įėjęs keistai apsvaigęs ir pradėjęs reikalauti pasisakyti A. B. bus nubaustas įstatymo nustatyta tvarka. Sutrikdęs posėdį, tarp tarybos narių jis sukėlė sumaištį, o kai kuriems – ir išgąstį.

Apie pradėtą tyrimą „Lazdijų žvaigždę“ informavo rajono policijos komisariato pareigūnai. Pasirodžius minėtam triukšmadariui savivaldybės salėje, rajono savivaldybės atstovai apie tai telefonu pranešė policininkams, paprašė atvykti jį nuraminti. Tačiau kalbinti pareigūnai teigė, kad tuomet kaip tyčia visi ekipažai buvo išvykę į iškvietimus ir operatyviai reaguoti į incidentą nespėjo.

„Mūsų pareigūnai po to greitai susirado vyriškį, savo įsiveržimu sutrikdžiusį rajono savivaldybės tarybos posėdžio eigą, jį apklausė ir dėl viešosios tvarkos pažeidimo surašė administracinio nusižengimo protokolą. Netrukus šio administracinio nusižengimo bylą perduosime nagrinėti teismui. Beje, dėl tokio jo elgesio rajono policijos komisariatui pareiškimą yra parašę ir rajono savivaldybės tarybos nariai. Turime pasakyti, kad vyriškis gerai žinomas teisėsaugos pareigūnams: teistas, neseniai iš įkalinimo įstaigos grįžo atlikęs bausmę, tačiau ir toliau nevengia nusikalsti. Neseniai mūsų komisariatas gavo iš vieno savivaldybės pareigūno pranešimą, kad jam A. B. grasino. Dėl to irgi atliekamas ikiteisminis tyrimas“, – sakė policijos pareigūnai.

A. B. ne tik linkęs nusikalsti, tačiau nenori niekur dirbti, vienoje vietoje negali ilgiau pagyventi, nes mėgsta klajoklio gyvenimą ir nuolat ištiesęs ranką lankosi savivaldybėje, įkyriai reikalaudamas pagalbos.

Šių metų pradžioje šiam 38 metų vyriškiui Būdvietyje buvo suteiktas socialinis būstas, tačiau jis ten retai būna. Prieš šešetą metų A. B. gyveno Šventežerio seniūnijoje pas motiną, tačiau jai išsikrausčius vyriškis gyvenamosios vietos neteko. Jį, nuolat prašantį pagalbos iš rajono savivaldybės valdžios, apgyvendinti bandė ir prieš dešimtį metų Lazdijų kaimiškosios seniūnijos seniūnu dirbęs Valdas Petras Mikelionis. Tą atvejį prisiminęs dabar rajono tarybos narys sakė nuvežęs A. B. į laisvą butą buvusiame Dumblio dvare, tačiau jis po paros kažkur dingo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite