Angle down Atgal

Po internetine prekyba šunimis slepiasi sukčiai

Marijampolės regione sukčiai atrado puikų pasipelnijimo šaltinį – internetinę prekybą veisliniais šunimis. Skelbimų portaluose jie deda skelbimus, kad parduoda tam tikros veislės šuniukus. Sulaukę pirkėjų avanso, pinigus pasiima ir dingsta. Per pastarąsias savaites registruoti jau trys tokie atvejai.

Vasario 28-ąją 22 metų marijampolietė policijai pranešė mėnesio pradžioje internetiniame skelbimų portale rado skelbimą apie parduodamus samojedų veislės šuniukus. Jų nurodyta kaina skelbime buvo 500 eurų. Susisiekusi telefonu su pardavėju, marijampolietė gavo nurodymą į jo sąskaitą pervesti 250 eurų avansą. Sulaukęs pinigų šuniukų pardavėjas dingo, jo telefonas išjungtas.

Prieš savaitę į policiją kreipėsi keturiasdešimtmetis Vilkaviškio gyventojas. Jis papasakojo, kad vasario 20 d. internetiniame skelbimų tinklalapyje rado skelbimą apie parduodamą pudelio toy veislės šunį, kurio kaina 750 eurų. Susisiekęs su pardavėju mobiliuoju telefonu, vilkaviškietis susitarė dėl šuns pirkimo. Už gyvūną vasario 21 d. vyras į nurodytą sąskaitą pervedė avansą – 350 eurų. Nuo to laiko su pardavėju susisiekti nepavyksta.

Lygiai taip nuo tariamai šunis pardavinėjančių sukčių nukentėjo ir 48 metų vilkaviškietė. Vasario 15-ąją internete radusi skelbimą apie parduodamą Jorkšyro veislės šunį, moteris susitarė keturkojį įsigyti už 300 eurų. Vilkaviškietė pervedė 300 eurų į nurodytą sąskaitą, tačiau nei šuns, nei pinigų neatgavo.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite