Angle down Atgal

Po incidento nuotykių parke Vilniuje mergina išvežta į ligoninę

Po incidento nuotykių parke Vilniuje mergina antradienį išvežta į ligoninę, patvirtino Vilniaus „UNO Park“ vadovas Vilius Ūksas.

Tapkite mūsų draugu „Facebook“ ir sekite svarbiausias naujienas!

„Galime patvirtinti, kad įvyko incidentas“, – BNS sakė jis, vėliau patvirtinęs, jog iš pažiūros pilnametė mergina buvo nugabenta į ligoninę.

V.Ūksas nekomentavo, ar mergina nukrito nuo atrakciono.

Netoli įvykio vietos buvęs naujienų agentūros BNS žurnalistas sakė matęs, kaip mergina į greitosios medicinos pagalbos automobilį buvo nešama ant neštuvų.

Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stotis atsisakė komentuoti nelaimės aplinkybes.

V.Ūkso teigimu, į įvykio vietą atvykę medikai patvirtino, kad merginos sužalojimai nebuvo sunkūs, ji apskritai galėjo atsipirkti šoku.

Nuotykių parko vadovas teigė, kad neseniai jame lankęsi statybų rangovai pranešė, jog trasą, kur įvyko incidentas, naudoti yra saugu.

„Yra įtariama kliento klaida ir parko saugos taisyklių nesilaikymas“, – kalbėjo V.Ūksas.

„Yra renkama informacija, renkami darbuotojų paaiškinimai, kaip viskas vyko. Bus peržiūrimi dienos protokolai, kaip vykdoma trasų priežiūra, trasų patikrinimas“, – pridūrė jis.

V.Ūksas sakė, kad trasa, kur įvyko nelaimė, šiuo metu uždaryta, siekiant dar kartą įsitikinti jos saugumu.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite