Angle down Atgal

Po ilgos pertraukos Šiauliuose surengtos MMA varžybos

Rugsėjo 25 dieną, po ilgos pertraukos, Šiauliuose surengtos mišrių kovos menų (MMA) varžybos. Paskutinį kartą tokios varžybos saulės mieste vyko dar 2015 metais. Šios varžybos ypatingos ne tik Šiauliams, bet ir visai Lietuvos MMA bendruomenei, nes tai pirmasis naujojo varžybų sezono turnyras.

Turnyrą puošė kovos, kuriose per 90 kovotojų iš Lietuvos ir Estijos suskirstyti pagal amžiaus ir svorio kategorijos varžėsi dėl nugalėtojo vardo. Čia netrūko įspūdingų susirėmimų, kurie ne tik džiugino renginį stebinčius žiūrovus, bet ir davė kovotojams naujos patirties.

Turnyre išdalinta 30 medalių komplektų į įvairius Lietuvos ir Estijos miestus. Puikiai pasirodę turnyro šeimininkai – Suncity MMA kovotojai bendroje komandinėje įskaitoje užėmė trečią vietą nusileidę tik klubams iš Jonavos ir Vilniaus. Suncity MMA kovotojai iš viso Šiauliams iškovojo 3 aukso, 3 sidabro ir 1 bronzos medalį.

Turnyro šeimininkas - Suncity MMA klubas dėkoja visiems prisidėjusiems prie varžybų organizavimo, kovotojams už puikias kovas, žiūrovams už palaikymą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite