Angle down Atgal

Po fejerverkų šou ant vandens – gaisras valtyje

Liepos 6-osios šventę vainikavę fejerverkai miesto gyventojams galėjo suteikti ne tik nuostabius vaizdus, bet ir finansinę žalą.

Liepos 8-osios rytą socialiniame tinkle „Facebook“ elektrėniškis Algirdas pasidalino apdegusios valties nuotrauka. Algirdas po fejerverkų nakties savo valtį rado jau nebe tokios pat būklės, kokią prieš tai paliko. Susisiekus su Algirdu paaiškėjo, jog vis dėlto degančią valtį kažkas užgesino gesintuvu, tačiau apie gaisrą niekas nepranešė. „Viskas vyko po fejerverkų šou. Mūsų manymu, fejerverkai ir yra kalti“, – sakė valties savininkas Algirdas.
Pasak Algirdo, valčių, kurios stovi ant vandens, negalima apdrausti. Dėl to joks draudimas žalos neatlygins.

Dėl patirtų finansinių nuostolių elektrėniškis kreipėsi į policiją. „Jei bus nustatyta, kas kaltas, sieksime žalos atlyginimo“, – sakė Algirdas. Jis taip pat pridūrė, jog apžiūrėti valties buvo atvykusi priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.
Dėl šio įvykio kreipėmės ir į Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją Ingą Kartenienę. Jos pasiteiravome, kas turėtų atlyginti Algirdui žalą, jei paaiškės, kad valtis užsidegė nuo per šventę leistų fejerverkų. Tačiau aiškaus atsakymo nesulaukėme. „Žalą turi atlyginti ikiteisminio tyrimo nustatytas asmuo“, – paklausta atsakė I. Kartenienė.
Šiuo metu vyksta ikiteisminis tyrimas.

Karolina Navakauskaitė,
VU Komunikacijos fakulteto studentė, praktikantė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite