Angle down Atgal

Po Biržų apylinkes riedėjo orientacinio dviračių žygio dalyviai

Šeštadienį, liepos 25-ąją, jau trečiąjį kartą visus važiavimo dviračiais entuziastus Panevėžio apskrities vyriausiojo komisariato Biržų rajono policijos komisariatas pakvietė į dviračių žygį. Šiemet jis buvo orientacinis.

Dalyviai, kaip jau tapo įprasta, startavo iš Biržų rajono savivaldybės administracijos pastato kiemo. Žygio pradžioje kiekvienas dalyvis gavo lapą su užuominomis apie kontrolinį punktą, kuriame turėjo nusifotografuoti. Iš viso jų buvo 9, o maršruto ilgis apie 20 km. Finišui pasirinkta Karvės ola. Ten dviračių žygio dalyvių laukė kareiviška košė, rungtys, estafetės ir prizai, kuriuos įteikė Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas. Jis žygeivius ir išlydėjo iš starto pozicijos, ir sutiko prie finišo.

„Džiaugiuosi, kad Biržų rajono policijos komisariato organizuojamas dviračių žygis po truputį tampa tradiciniu renginiu, kaskart sutraukiančiu vis daugiau dalyvių. Tiek aš pats asmeniškai, tiek Biržų rajono savivaldybės administracija palaikome šią inciatyvą ir linkime jos organizatoriams kuo didžiausios sėkmės. Dėkoju žygio organizatoriams, o ypač dalyviams, tegul ir toliau dviratis bus Jūsų geriausiu gyvenimo būdo draugu“, – atsisveikindamas kalbėjo Biržų rajono savivaldybės meras V. Jareckas, kuris yra šio dviračių žygio globėjas.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite