Angle down Atgal

Po atostogų su I. Stonkuviene V. Bareikis pakeitė santykių statusą

Pramogų pasaulyje jau kurį laiką aidi kalbos apie su žmona Jurga Šeduikyte besiskiriančio dainininko Vido Bareikio ir televizijos laidų vedėjos Indrės Stonkuvienės santykius.

Likus kelioms dienoms iki Naujųjų metų jiedu su V. Bareikio sūnumi išvyko į JAV. Pasibaigus kelionei Vidas savo feisbuko paskyroje santykių statusą pakeitė į „Įsipareigojęs“.

Rodos, fakto, kad kartu praleidžia vis daugiau laiko, nenori slėpti nei Vidas, nei Indrė. Socialiniuose tinkluose jiedu kelionės metu dalijosi nuotraukomis ir vaizdo įrašais. Prieš skrydį į JAV Frankfurte laiką leidusi trijulė atrodė linksmai nusiteikusi.

„Atostogos prasideda. Dešimt dienų praleisiu Los Andžele“, – pasidalijęs vaizdo įrašu, kuriame visi trys kelia gėrimų taures, rašė V. Bareikis.

Alfa.lt primena, kad žinia apie V. Bareikio ir J. Šeduikytės skyrybas pasklido prieš dvi savaites. Apie tai prakalbo pati pora.

„Laiškas nuo Jurgos ir Vido. Taip jau nutiko, kad pusę metų jau gyvename atskirai ir po bandymų likti kartu visgi supratome, kad konstruktyviau, pagarbiau ir – kas svarbiausia – sąžiningiau mūsų sūnaus Ado atžvilgiu bendrausime perėję į kitokią bendravimo formą. Šiuo atveju tai yra pasukimas skirtingomis kryptimis. Mūsų keliai vis vien susisies dėl mylimo vaiko bei dėl abipusės pagarbos, kuri lydėjo mus visus bendrus dešimt gyvenimo metų ir lydės toliau. Šis išsiskyrimas yra apie dviejų kuriančių žmonių skirtingumą ir norą vienas kito neužgožti, bet kaip tik – palaikyti ir gerbti. Vienas kitam linkime kuo gražesnės ateities ir palaikome vienas kitą, kuo tik galime.

Tai yra privatus mūsų reikalas, todėl jį privačiai norėtume ir užbaigti, ir būtume dėkingi, jeigu susilaikytumėte nuo tolimesnių interpretacijų. Jurga ir Vidas“, – laiške rašė buvusi pora.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite