Plungiškiai parvežė aukso medalius

Telšiai

Gintautas VaitkevičiusŠaltinis: Etaplius.lt

48295

Š. m. rugpjūčio 3 d. Šiauliuose, Talkšos ežere vyko Lietuvos vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Čempionate itin sėkmingai pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro jaunieji irkluotojai. Du aukso medalius iškovojo Greta Gadeikytė, irklavusi vienvietę baidarę 200 m nuotolyje ir dvivietę 500 m nuotolyje kartu su Ugne Sabaliauskaite. Nuo mergaičių neatsiliko ir kanojininkai - aukso medalius savo amžiaus grupėse iškovojo Mantas Skarulskis ir Lukas Gudijus, o susėdę į dvivietę kanoją 500 m nuotolyje iškovojo sidabro medalius.

Rugpjūčio 4 - 5 d. toje pačioje trasoje vyko Lietuvos jaunučių žaidynių finalinės baidarių kanojų irklavimo varžybos. Du aukso medalius iškovojo Greta Gaidekytė ir Ugnė Sabaliauskaitė, irkluodamos dvivietę baidarę 200 m ir 500 m nuotoliuose. Irkluodama vienvietę baidarę 500 m nuotolyje, Greta iškovojo sidabro medalį. Sidabro medalį iškovojo Mantas Jurgutis, irkluodamas vienvietę baidarę 1000 m distancijoje. Puikiai žaidynėse pasirodė ir kanojininkai. Žaidynių nugalėtojais tapo Mantas Skarulskis ir Lukas Gudijus, irklavę dvivietę kanoją 200 m nuotolyje, o 1000 m nuotolyje jie iškovojo sidabrą. Vienviete kanoja startavęs Edvinas Šakinis iškovojo 2 medalius - sidabrą 200 m nuotolyje bei bronzą 1000 m nuotolyje. Susėdę į keturvietę kanoją, Mantas Skarulskis, Edvinas Šakinis, Lukas Gudijus ir Laimonas Tiškus iškovojo sidabro medalius 500 m distancijoje. Viso irkluotojai pelnė 3 aukso, 5 sidabro ir 1 bronzos medalius. Šiuos sportininkus treniruoja Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas.