Angle down Atgal

Plungės rajone susidūrus lengvajam automobiliui ir vilkikui, žuvo du žmonės

 Vėlų šeštadienio vakarą Plungės rajone susidūrus lengvajam automobiliui ir vilkikui, žuvo lengvojo automobilio vairuotoja ir keleivis.

Policijos departamento pranešime sakoma, kad apie 22 val. 40 min. Berenių kaime, kelio Mažeikiai-Plungė-Tauragė 51-ajame kilometre, automobilis „Mercedes Benz S320“ (vairuotojas nustatinėjamas), lenkdamas dešine puse automobilį „Toyota Auris“, vairuojamą moters (g. 1970 m.), atsitrenkė į jo galinę dalį, kuris, nuo smūgio išvažiavęs į priešpriešinę eismo juostą, susidūrė su krovininiu automobiliu „Scania“, kurį vairavo vyras (g. 1970 m.).

Eismo įvykio metu žuvo automobilio „Toyota Auris“ vairuotoja ir kartu važiavusi moteris (gimimo metai tikslinami) bei sužalotas automobilio „Scanija“ vairuotojas, kuris dėl abiejų kojų sumušimų gydomas ambulatoriškai.

Automobiliu „Mercedes Benz S320“ vyko penki asmenys. Du asmenys buvo sulaikyti įvykio vietoje (vienam, g. 1990 m., nustatytas 1,78 promilės girtumas, kitam, g. 1993 m., nustatytas 2,76 promilės girtumas), trys asmenys pasišalino. Sekmadienį į Plungės rajono policijos komisariatą patys atvyko trys galimai automobiliu „Mercedes Benz S320“ vykę vyrai, kurie šeštadienį pasišalino iš eismo įvykio vietos. Jie apklausiami. Aplinkybės tiriamos.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite