Angle down Atgal

Plungės rajone – 26 nauji koronaviruso atvejai

Iki lapkričio 29 d. 9.30 val. informacinių sistemų duomenimis per praėjusią parą Plungės rajone fiksuota 26 nauji atvejai, mėginiai paimti iš 61 asmens. Šiuo metu Plungės rajone serga 448 asmenys, pasveiko 412 sirgę žmonės.

Nustatyti atvejai pagal amžiaus grupes:
20 - 29 m. - 2
30 - 39 m. - 2
40 - 49 m. - 8
50 - 59 m. - 10
60 - 69 m. - 3
virš 80 m. - 1
Lietuvos statistikos departamento lapkričio 29 d. duomenimis, iš viso patvirtintų ligos atvejų Lietuvoje: 60 193 , pasveikusių žmonių skaičius: 14 120, serga 45 355, per vakar dieną patvirtintų naujų COVID-19 susirgusių žmonių skaičius: 1 976.
Atsižvelgdami į sudėtingą ir vis besikeičiančią epidemiologinę situaciją rajone, raginame gyventojus laikytis visų įmanomų saugumo priemonių, susijusių su COVID-19 viruso plitimo grėsmės prevencija. Prašome gyventojų apriboti socialinius kontaktus, nesibūriuoti, bendrauti tik šeimose, atidėti nebūtinas išvykas ir asmenines šventes.
Primename, kad visi asmenys, kuriems patvirtintas teigiamas COVID-19 testas, informuojami nedelsiant, vos gavus tyrimo rezultatus. Savo tyrimo rezultatus galite pasitikrinti ir esveikata.lt sistemoje.
Dėl didelio kontaktų skaičiaus Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (toliau NVSC) įspėja, jog atvejų tyrimas užtrunka ir vėluoja. Tai reiškia, kad tie asmenys, kurie gavo informaciją, nelaukę NVSC specialistų skambučio, turi izoliuotis ir įspėti žmones, su kuriais galimai turėjo didelės rizikos sąlytį.
Jei jums vienokiu ar kitokiu būdu nepranešta apie būtinybę izoliuotis (gali būti skambutis, darbovietės, švietimo įstaigos informacija ir pan.), vadinasi, labai maža tikimybė, kad jūs ar jūsų artimasis turėjote didelės rizikos kontaktą su užsikrėtusiu asmeniu, todėl nepanikuokite ir laikykitės įprastų saugumo rekomendacijų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite