Angle down Atgal

Plungės rajone apvirto sunkiai apgirtusio vairuotojo automobilis

Plungės rajone šeštadienio vakarą apvirto sunkiai apgirtusio vairuotojo automobilis, policiją bandyta klaidinti nustatant vairuotoją.

Šeštadienį apie 20 val. pareigūnams buvo pranešta, kad Plungės rajone, pievoje Šiemulių kaime guli apvirtęs automobilis „Volkswagen Passat“, juo esą važiavo trys vyrai, vienas jų – vairuotojas – tikriausiai paspruko.

Atvykę pareigūnai prie vairo rado neblaivų (3,78 prom.) 26 metų Kretingos rajono gyventoją.

Automobilyje taip pat buvo 30-metis Kretingos rajono gyventojas. Jam taip pat nustatytas sunkus girtumas – 3,72 promilės alkoholio.

Medikai sužalotus vyrus nugabeno į Plungės ligoninę.

Įvykio liudininkė pareigūnams nurodė mačiusi, jog mašiną neva vairavo apie 30 metų rudaplaukis vyras, jo rankos – su tatuiruotėmis. Vyras jai pasirodė esantis neblaivus, todėl ji ir pranešė policijai.

Kaip skelbia Klaipėdos apskrities policija, pareigūnams apklausiant avarijoje dalyvavusius vyrus, 26 metų vaikinas prisipažino, kad trečio asmens nebuvo, mašiną vairavo jis.

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite