Angle down Atgal

Plungės ligoninėje – gydytoja akušerė ginekologė, Europos onkologų ginekologų draugijos narė

Iš Klaipėdos į Plungės ligoninę konsultuoti, atlikti įvairias procedūras bei operuoti atvyksta akušerė ginekologė Viktorija Ežerskienė. Gydytoja dirba Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, yra Europos onkologų ginekologų draugijos narė, specialicuojasi onkologinėje ginekologijoje ir operacinėje ginekologijoje. Pagrindinės domėjimosi sritys – moterų piktybinių ligų gydymas, minimaliai invazyvi chirurgija.

Dalyvavo konferencijose ir kursuose: Lietuvoje, Latvijoje, Italijoje, Danijoje, Prancūzijoje.

Gydytoja konsultuoja ir gydo lytiniu keliu plintančias moterų ligas, konsultuoja nevaisingumo, kontracepcijos, mėnesinių ciklo sutrikimo klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą, padeda spręsti problemas atsiradusias menopauzės laikotarpiu.

Diagnozuoja ir gydo gimdos miomas, endometriozę, kiaušidžių cistas, gimdos kaklelio ikivėžinius ir vėžinius susirgimus, gimdos ir kiaušidžių vėžinius susirgimus.

Konsultuojant pacientes dėl ginekologinės patologijos, atliekami gimdos ir jos priedų echoskopiniai tyrimai, imami tepinėliai, onkocitologiniai (PAP) tyrimai. Atliekamos ambulatorinės ginekologinės procedūros (gimdos spiralės įdėjimas ir išėmimas, išorinių lyties organų, makšties biopsija, gimdos kaklelio biopsija, gimdos gleivinės
biopsija ir kt.

Nustačius ginekologinę patologiją, gydytoja suteiks jums pagalbą, jeigu reikalingos
chirurginės procedūros arba operacijos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite