Angle down Atgal

„Plukė“ kvepės mo­liū­gais

Gėlių ir do­vanų na­mai „Plukė“ – ant­rus me­tus šiau­lie­čius džiu­gi­nan­ti ne­tra­di­cinė gėlių par­duo­tuvėlė, įsikū­ru­si Trakų g. 45. Jos įkūrėja Miglė Plu­kienė mi­ni, kad gėlės plukės na­mai – ža­lias miš­kas, todėl par­duo­tuvė vi­sa­da sieks būti na­mais, drau­giš­kais gam­tai:

– „Plukėje“ rasite lietuviškų darželių bei lauko gėlių, iš kurių jums sukursime puokštę ar kompoziciją. Kai lietuviškų gėlių nebebus, turėsime atvežtinių, kompozicijoms naudosime įdomias šakas, lapus, džiovintus augalus.

„Plukėje“ taip pat apstu lietuvių amatininkų bei menininkų darbų, papuošalų, keramikos dirbinių, rankų darbo žvakių, lietuviškų arbatų ir kitokių mielų dirbinių-dovanų. Padėsime, patarsime, kokią dovaną išsirinkti, ją supakuosime į dailų, gamtai draugišką, perdirbtą dovanų popierių.

Teikiame švenčių vietų bei biurų dekoravimo gėlėmis bei kitokiomis floristinėmis dekoracijomis paslaugas. Pristatome gėles ir dovanas klientams į namus bei biurus, siunčiame dovanas į kitus miestus, atsiimant jas paštomatuose.

Kartu su bendrove „Vilona“ spalio mėnesį kviečiame prisijungti prie rudeninio edukacinio verslios kaimynystės projekto „Savaitė su lietuvišku moliūgu“.

Projektu siekiame papuošti aplinką ryškiaspalviais moliūgais, puoselėti partnerystę, draugiškumą be konkurencijos, kviesti miesto bendruomenę į edukacijas, kurių metu propaguojame lietuviškas gėles, draugišką aplinkai būtį, sveiką mitybą, skatiname dovanoti artimiausiems verslo kaimynams po moliūgą – kaip draugiškumo simbolį.

Projektas vyks spalio 5–9 d., tad „Plukėje“, papuoštoje moliūgais, vyks edukacijos, o „Vilonoje“ galėsite mėgautis patiekalais iš moliūgų.

Spalio 5 d. 17.30 val. – edukacija šeimai „Meduolinių sausainių dekoravimas moliūgo motyvais“.

Spalio 6 d. 17.30 val. – edukacija suaugusiesiems „Natūralūs lietuviški „Pas bobutę“ produktai – tavo imuniteto stiprinimui“.

Spalio 7 d. 10.30 val., 12.30 val., 17 val. ir 18 val. – kaimynų – vaikų diena, o jie – šaunieji „Lauros studijos“ dainorėliai. Edukacija „Dainuok, saugok gamtą, pasigamink dovanų maišelį iš perskaityto laikraščio ir dekoruok moliūgo elementais“.

Spalio 8 d. 17 val. – edukacija „Rudeninė kompozicija moliūge“. Papuošk savo namus.

Spalio 9 d. 17 val. – edukacija „Valgoma kompozicija su moliūgėliu“. Išmok pasigaminti valgomą kompoziciją ir padovanok ją savo bosui.

Būtina registruotis, nes dėl COVID-19 turime imtis visų saugos priemonių, priimame ne daugiau kaip 20 žmonių, edukacijos mokamos.

Registruotis galima feisbuko platformoje
„Geliunamaipluke“, tel. 8 699 49 926,
el. paštu studija.pluke@gmail.com

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite