Angle down Atgal

Plikių kaimo šventė „Vasara 2020“

Savo kaime, mes laiką, įvykius, skaičiuojame nuo vienos vasaros šventės iki kitos. Praeitis – Lietuvos šaknys, jos stiprybė. Iš praeities – mūsų tūkstantmetė patirtis… Jei negerbsime savo krašto žmonių, jų papročių ir įpročių, nesugebėsime suvokti savo tautos praeities, dabarties, numatyti ateities.

Džiaugiamės pavykusia Plikių kaimo švente „Vasara 2020“. Nuoširdus ačiū visiems, tiems, kurie padėjo šią šventę organizuoti. Sveikinimai Aldonai Ročkienei, kuri savo nuoširdžiu darbu pelnė ne tik Raseinių rajono mero ir Raseinių kultūros centro direktorės padėką, bet ir garbingą sidabrinės „Lūšies“ apdovanojimą. Sveikinimai atjaunėjusiam, naujai suskambėjusiam Plikių vokaliniam ansambliui ir vadovei Jolitai. Pagaliau krikšto tėvų (Laimos ir Virgilijaus) bei klebono pagalba ansamblis turi pavadinimą – „AIDIJA“. Didžiausi apkabinimai siunčiami Plikių ir ne tik Plikių kaimo jaunimui, kurie po šventės akimirksniu viską padėjo sutvarkyti. Nuoširdus AČIŪ. Šaunus mūsų kaimo jaunimas, mes didžiuojamės jumis, didžiuojamės visais kaimo gyventojais, nes bendras darbas, bendros šventės ir bendras džiaugsmas parodo, kad mes esame kaip šeima.

Gyvenimas yra natūralių ir spontaniškų pokyčių grandinė. Kartais mes net negalime tiems pokyčiams pasipriešinti. Nepriklausomai nuo to, kokį savo gyvenimą kuriame, kokius gerus darbus ir gerus įpročius skiepijame, visada yra dalykų, kurių negalime numatyti… Tikime, kad dar daug gerų darbų nuveiksim, darbais bandysim grąžinti, puoselėti tą mažą pasaulį vardu – Plikiai.

Teksto ir nuotraukų autorė: RRKV Plikiuose mėgėjų meno kolektyvo vadovė Jolita Lukonaitienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite