Angle down Atgal

Plaukų džiovintuvas lygina rūbus ir naikina dėmes: keli nustebinsiantys triukai

Kone kiekvienas namuose turime plaukų džiovintuvą. Įpratsai jį naudojame pagal paskirtį ir džioviname plaukus, bet ar žinote, kaip dar buityje gali pagelbėti plaukų džiovintuvas?

Lengviau nuimkite etikete ir lipdukus

Nuo sienos, taurių, stiklainio negalite nuplėšti etiketės ar lipduko, nes bijote, kad liks klijų žymių ir subraižysite paviršių? Kartais, kad ir kaip stengiatės, etiketės kraštai suplyšinėja ir jo gražai nuplėšti nebepavyksta. Plaukų džiovintuvas gali pagelbėti. Lipduką padžiovinkite karštu oru – klijai išsilydys ir lipduką nulupsite daug lengviau.

Nuvalykite išsiliejusį vašką

Žvakės gali palikti vaško žymių ant baldų, grindų ir rūbų. Karšto vaško lašelius itin sunku nuvalyti nuo stiklinio paviršiaus, jį lengva subraižyti. Jei turite plaukų džiovintuvą – tai menka problema. Karšto oro srovė suminkštins sukietėti spėjusį vašką ir jį lengvai nuvalysite popieriniu rankšluosčiu.

Unsplash.com nuotr.
Unsplash.com nuotr.

Lyginkite rūbus

Norite išlyginti drabužį, bet neturite lygintuvo? Vietoj jo galite panaudoti džiovintuvą. Susiglamžiusį rūbą pakabinkite ant pakabos, sudrėkinkite vandeniu ir naudodami karšto oro srovę išdžiovinkite. Taip rūbus garais išlyginsite per kelias minutes.

Ištempkite per mažus batus

Įsigijote batus, bet jie, pasirodo, yra per ankšti ir spaudžia kojas? Nemeskite batų lauk, vietoj to apsiaukite kelias poras kojinių, užsiaukite batus ir kaitinkite juos plaukų džiovintuvu. Batų oda suminkštės ir atlaisvės, suteikdama pėdoms daugiau vietos.

Unsplash.com nuotr.
Unsplash.com nuotr.

Išvalykite nešiojamojo kompiuterio klaviatūrą

Jei užkandžiaujate šalia nešiojamojo kompiuterio, į klaviatūrą gali patekti trupinių ir kitų smulkių maisto likučių. Juos iš klaviatūros mygtukų galite lengvai ir greitai išpūsti džiovintuvu.

Pašalinkite vandens paliktas dėmes nuo medinių stalviršių

Kelias sekundes dėmes nuo vandens kaitinkite šalta oro srove, po to padidinkite šilumą. Vandens dėmės išnyks beveik akimirksniu.

Pagal Homehacks.com ir Timesofindia.com.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite