Sportas2021 m. Lapkričio 25 d. 15:56

Plaukimo varžybose šiauliečiai iškovojo 17 medalių

Šiaulių jaunimas „Gintaro taurės“ plaukimo varžybose iškovojo medalius. M. Kasperavičiaus nuotr.

Reporteris MindaugasŠaltinis: Etaplius.lt

195475

Lapkričio 19 d. vykusiose tarptautinėse „Gintaro taurės“ plaukimo varžybose Klaipėdoje šiauliečiai iškovojo net 17 medalių. Sportininkus varžyboms ruošė treneris Martynas Kasperavičius.

Per 300 dalyvių iš Vilniaus, Klaipėdos, Šilalės, Pasvalio, Palangos, Kėdainių, Šiaulių sporto mokyklų ir klubų varžėsi 50 metrų baseine, suskirstyti į amžiaus grupes. Sportininkai iš užsienio negalėjo atvykti dėl pandeminės situacijos.

Šiauliams atstovavo M. Kasperavičiaus penkiolika treniruotų auklėtinių. Dalis jų iškovojo medalius įvairiose rungtyse.

Greta Kaminskaitė (13 m.) pelnė aukso medalius 50 m krūtine, 50 m laisvuoju stiliumi, 200 m krūtine ir 200 m nugara.

Jonas Skirius (14 m.) pelnė auksą 50 m krūtine, sidabrą – 200 m krūtine ir 200 m kompleksiniu.

Gustė Činskytė (12 m.) pelnė sidabrą 50 m laisvuoju stiliumi ir 200 m nugara, bronzą 200 m kompleksiniu.

Rugilė Balinskaitė (11 m.) – auksą 50 m nugara ir 200 m nugara, sidabrą 200 m krūtine.

Matas Ciškevičius (14 m.) – sidabrą 50 m nugara, bronzą – 200 m kompleksiniu.

Gabrielė Norkutė (13 m.) – bronzą 50 m krūtine ir 50 m peteliške.

Į TOP3 geriausiųjų varžybų plaukikus pateko:

G. Kaminskaitė TOP1, J. Skirius ir R. Balinskaitė TOP2, G. Činskytė TOP3.

Treneriu nuo 2016 m. dirbantis M. Kasperavičius yra tapęs Lietuvos jaunių plaukimo čempionu, daugkartiniu Lietuvos taurės ir Lietuvos plaukimo čempionatų prizininku.

Kaip portalui „Etaplius“ sakė treneris, jis nesistengia sukurti konkurencijos sporto mokykloms. Treniruodamas vaikus, jaunimą plaukimo pagrindų siekia suteikti daugiau nei iš jo reikalaujama darbe.

„Mane tai užveža, kad galiu motyvuoti auklėtinius, suteikti jiems daugiau nei vien plaukimo pradmenis, mėgstu padaryti visada daugiau nei to reikalaujama iš manęs darbe“, – sako treneris.

Visas interviu su treneriu M. Kasperavičium artimiausiu metu „Etaplius“.