Angle down Atgal

Plaukikė S. Plytnykaitė pagerino R. Meilutytės rekordą

Birželio 18–19 dienomis Kauno „Girstučio“ baseine vyko kasmetinės tarptautinės varžybos „Kaunas Grand Prix“, sutraukusios per 800 jaunųjų plaukikų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Lenkijos, Rusijos, Ukrainos ir JAV. Dalyviai varžėsi septyniose skirtingose amžiaus grupėse, o kai kurie plaukikai iškovojo ir ne po vieną apdovanojimą, skelbia ltuswimming.lt.

Šiose varžybose puikiai pasirodė Impuls plaukimo akademijos auklėtinė Smiltė Plytnykaitė. Dvylikametė plaukikė, kurią treniruoja Kęstutis Steponavičius, čia pagerino net du Lietuvos mergaičių iki 13 metų rekordus. 50 m krūtine distanciją ji įveikė per 34,53 sek. (ankstesnis rekordas priklausė Monikai Račkauskaitei – 34,66 sek.), o dvigubai ilgesnę – 100 m atkarpą Smiltė įveikė per 1 min. 15,42 sek. (0,12 sek. greičiau negu 2010 metais šį rekordą pasiekusi tituluota Rūta Meilutytė). Be to, abu šie rezultatai pranoko net ir vyresnių varžybų dalyvių užfiksuotus laikus.

Jaunoji plaukikė šiuo metu yra ne tik greičiausia savo amžiaus grupėje šalyje, bet ir patenka tarp penkių greičiausių lietuvių, plaukiančių šias distancijas 2019 metų sezone.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite