Plaukikas G. Titenis varžybose Norvegijoje įvykdė olimpinį B normatyvą

Pixabay.com nuotr.
Reporteris Dovilė Etaplius žurnalistas

Du aukso medalius savaitės pradžioje Helsinkyje (Suomija) iškovojęs plaukikas Giedrius Titenis toliau tęsia dalyvavimą „Nordic Tour 2019“ taurėje. Antrasis jos etapas vyksta Bergene, antrame pagal dydį Norvegijos mieste, kur yra rengiamos „Bergen Swim Festival“ varžybos.

Penktadienį į vyrų 100 m plaukimo krūtine A finalą patekęs G. Titenis iškovojo sidabro apdovanojimą (1 min. 0,83 sek.). Lietuvis greičiausiai iš visų finalininkų įveikė pirmąją distancijos dalį (27,95 sek.), tačiau finiše iki pergalės jam pritrūko 0,13 sek. Nugalėjo švedas Erikas Perssonas (1.00,70). Trečias liko vokietis Marco Kochas (1.01,04).

Atrankoje G. Titenis irgi buvo antras (1.01,92).

Šeštadienį vyrų 200 m krūtine rungties A finale G. Titenis taip pat užėmė antrąją vietą. Anykštėnas finišavo per 2 min. 11,99 sek., pagerino savo asmeninį sezono rezultatą ir įvykdė olimpinių žaidynių B normatyvą (2.14,26). Finale įtikinama persvara nugalėjo vokietis Marco Kochas (2.08,72). Bronza atiteko norvegui Christofferiui Toftei Haarsakeriui (2.16,24).

Atrankoje lietuvis užtikrintai laimėjo savąjį plaukimą, distanciją nuplaukęs per 2 min. 18,50 sek., ir su trečiu rezultatu pateko į finalą.

Sekmadienį G. Titenio dar laukia startas 50 m krūtine atrankoje.

Paskutinis „Nordic Tour 2019“ taurės etapas - „Malmsten Swim Open Stockholm“ - vyks balandžio 12-15 dienomis Švedijos sostinėje Stokholme.