Plaukikas D. Rapšys Belgijoje iškovojo du aukso medalius

Alfa.lt nuotr.
Reporteris Dovilė Etaplius žurnalistas

Antverpene (Belgija) vykstančių 16-ųjų tarptautinių plaukimo varžybų „Flanders Cup“ vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale šeštadienį Lietuvos atstovas Danas Rapšys pranoko visus varžovus ir užėmė pirmąją vietą.

Lietuvis finišavo per 1 min. 49,69 sek.

D. Rapšys triumfavo ir 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje. Jis finale nuotolį įveikė per 3 min. 51,96 sek.

Vyrų 100 m plaukimo peteliške finale Deividas Margevičius užėmė ketvirtąją vietą (53,38 sek.). Iki prizininkų pakylos lietuviui pritrūko 0,08 sek.

Vyrų 200 m plaukimo krūtine finale Andrius Šidlauskas taip pat buvo ketvirtas (2.16,23), o 50 m plaukimo krūtine rungtyje užėmė penktąją vietą (28,27 sek.).

Vyrų 200 m kompleksinio plaukimo rungties finale Eimantas Milius (2.07,38) liko aštuntas.

Kotryna Teterevkova (1.10,04) buvo greičiausia moterų 100 m plaukimo krūtine B finale (9-16 vietos) ir galutinėje įskaitoje užėmė devintąją vietą.

Vyrų 100 m plaukimo nugara B finale Rokas Juozelskis (57,73 sek.) finišavo antras (10 vieta), o Erikas Grigaitis (58,24 sek.)- septintas (15 vieta).