Sportas2019 m. Gruodžio 19 d. 13:10

Plaukiantis Alytaus daktaras medalius laimėjo Estijoje ir Baltarusijoje, planuose – Vengrija ir Brazilija

Alytus

Plaukiantis Alytaus daktaras S. Katkevičius

Alytaus GidasŠaltinis: Etaplius.lt

111084

Alytaus plaukimo mėgėjas, apskrities Stasio Kudirkos ligoninės daktaras Sigitas Katkevičius gruodį spėjo sudalyvauti dviejų kaimyninių šalių čempionatuose.

Atviruose Baltarusijos ir Estijos veteranų čempionatuose alytiškis ne kartą buvo kviečiamas ant garbės pakylos.

Estijos plaukimo senjorų čempionate Taline S. Katkevičius 1-ąją vietą užėmė laimėjęs 100 metrų kompleksiniu būdu distanciją, 2-as finišavo 50 m rungtyje plaukdamas krūtine, o tris 3–ias vietas – 50 m įveikęs laisvu stiliumi, delfinu ir nugara.

Alytaus vandenis absoliučioje įskaitoje Estijoje tarp trisdešimt trijų Estijos čempionate startavusių dalyvių buvo antras.

Atvirame Baltarusijos plaukimo senjorų čempionate Minske S. Katkevičius pademonstravo dar geresnius rezultatus: startavo trijuose nuotoliuose ir visuose tapo nugalėtoju –100 m plaukdamas krūtine, kompleksiniu būdu ir 50 m įveikdamas krūtine.

Kitąmet plaukiantį daktarą iš Alytaus turėtume pamatyti Europos plaukimo senjorų čempionate Budapešte (Vengrija) ir atvirose Panamerikos (Amerikos kontinento valstybių ir teritorijų) sporto žaidynėse Rio de Žaneire (Brazilija).