Angle down Atgal

Plastikiniai langai vėl tarnaus lyg nauji

Plastikinius langus savo būstuose turintys gyventojai pastebi, kad po 5–7 metų eksploatacijos langai nebebūna tokie sandarūs, praleidžia šaltį, triukšmą. Ką daryti, kad langai vėl taptų sandarūs, atsako įmonės „Remvalus“ atstovai:

– Norint saugoti šilumą namuose bei užtikrinti gerą ventiliaciją patalpose, būtina atkreipti dėmesį į esamas gumines tarpines. Guminių tarpinių eksploatacijos laikas yra 5–7 metai. Vėliau jos tampa neefektyvios ir praleidžia šaltį, triukšmą, pradeda kauptis drėgmė patalpose.

Netinkamai eksploatuojama guminė tarpinė praranda elastingumą, sukietėja, yra lengvai paveikiama temperatūrų skirtumų: dėl karščio prisilydo prie langų profilio, tampa kaip kramtomoji guma. O dėl šalčio suskilinėja ir sukietėja, todėl lango izoliacinės medžiagos sandarumas sumažėja, padidėja triukšmas, sklindantis iš lauko, patenka drėgmė.

Mūsų įmonės langų remonto komanda atlieka langų ir durų sandarumo reguliavimo, guminių tarpinių keitimo į kokybiškas vokiškas „Schlegel“ firmos poliuretano tarpines darbus.

Vokiškai „Schlegel“ firmos tarpinei suteikiama 5 metų garantija. Tarpinė nepraranda savo izoliacinių savybių ilgiau nei 21 metus. Šiai tarpinei nereikia papildomos priežiūros visą eksploatacijos laikotarpį.

Tarpinė atspari ultravioletiniams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams. Nors langams bus 10 metų ir daugiau, jie vėl tarnaus kaip nauji.

Jūsų namuose mūsų specialistai apsilankys ir konsultuos nemokamai. Tie, kurie pageidaus paslaugų, galės jas užsisakyti ir gauti.

Mes darbus atliekame per 1–2 savaites.
O jei esate nagingi, galite užsisakyti tik reikalingų medžiagų, o darbus atlikti patys.
Tel.: 8 604 24 268, 8 606 93 229

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite