Angle down Atgal

Plastikinės lubų plokštės: privalumai ir trūkumai

Plastikinės lubų plokštės yra puikus pasirinkimas luboms. Nors plastikas dar neseniai naudojamas luboms, jis greitai pateisino lūkesčius. Specialistų teigimu, tai vienas iš geriausių pasirinkimų luboms.

Geros lubos yra gyvybiškai svarbus veiksnys dekoruojant vidaus patalpas. Jos turi derėti su kitais interjero elementais, nes tik tada interjeras bus skoningas, vientisas bei išbaigtas.

Kodėl verta rinktis plastikines lubų plokštes? Šiame straipsnyje aprašysime jų privalumus bei trūkumus.

Privalumai

Plastikas yra viena iš lengviausiai apdirbamų medžiagų. Jis lengvai supjaustomas žirklėmis ar kitais įrankiais, todėl su šia medžiaga itin patogu dirbti. Plastikas yra viena iš lengvesnių medžiagų, prieinamų lubų plokštėms. Jos gali būti atvežamos į reikiamą vietą ir montuojamos minimaliomis pastangomis. Plastiką lengviau apdirbti nei kitas, sunkesnes medžiagas, tad sutaupoma laiko, reikia mažiau darbo jėgos.

Be to, iš plastiko pagamintoms lubų plokštėms reikia mažai priežiūros. Tinkamai sumontavus plastikines plokštes nereikia įdėti daug pastangų, kad jos atrodytų gerai dar ilgai. Nereikia jų dažyti, lakuoti ar kitaip atnaujinti.

Plastikinės lubų plokštės jums tarnaus keletą metų. Jos nesuluš, neįdubs, nesideformuos. Plastikas yra viena iš pigiausių statyboje naudojamų medžiagų, todėl plastiko plokštės luboms siūlomos už patrauklią, visiems prieinamą kainą. Kitokios lubos kainuoja daug brangiau.

Dėl patrauklių kainų šio tipo lubos yra populiarios tarp pirkėjų. Plastikiniai gaminiai puikiai tinka namų apšiltinimui. Tai reiškia, kad namų šildymui ir vėsinimui naudosite mažiau energijos. Plastikinės lubos padidina jūsų namų energijos vartojimo efektyvumą, todėl už šildymą sumokėsite mažiau. Plastiko gaminiai taip pat yra draugiški gamtai, todėl plastikinės lubų plokštės patiks ekologijos puoselėtojams. Plastikas yra perdirbama medžiaga.

Plastikinių lubų plokščių trūkumai

Plastikas nėra atsparus ugniai. Jis greitai užsidega ir dega lėtai. Jei kils gaisras, mažai ką galima padaryti, kad išgelbėtumėte namą su plastikinėmis lubomis. Tai yra svarbus aspektas, ypač jei gyvenate vietovėje, kur didelis gaisrų pavojus.

Be to, nėra galimybės pakeisti tokių lubų spalvos. Dėl izoliacinių savybių, karštu oru plastikinės lubos padidina temperatūrą patalpoje, todėl sumažėja komfortas.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite