Pirmosiose „namų“ rungtynėse – sveikinimai, pratęsimas ir pergalė

Utena

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

147736

Utenos „Juventus“ susitikimas su Prienų „CBet“, vykęs šį savaitgalį, buvo neeilinis. Visų pirma, tai buvo pirmosios 2020–2021 m. sezono „namų“ rungtynės, įvykusios po ilgesnės kaip pusės metų pertraukos, antra, pergalingai jas pabaigti „Juventus“ prireikė pratęsimo, trečia, buvo prisimintas „Hoptrans 3x3“ turnyras, pirmasis pasaulio 3x3 čempionato etapas, vykęs Debrecene (Vengrija), ir per ilgąją pertrauką pasveikinti krepšininkai, nugalėję 3x3 turnyre bei Debrecene iškovoję antrąją vietą.

Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas ir mero patarėjas Henrikas Zabiela pasveikino „Juventus“ 3x3 komandos kapitoną Gintautą Matulį, žaidėjus Vytautą Šulskį, Igną Vaitkų, Žygimantą Skučą ir Darių Tarvydą. Jiems buvo įteiktos padėkos (už iškovotą pirmąją vietą „Hoptrans 3x3“ turnyre, puikų debiutą pirmajame pasaulio 3x3 čempionato etape, pasiaukojančias ir ryžtingas kovas bei Utenos vardo garsinimą Lietuvoje ir pasaulyje) ir atminimo dovanos.

Taip pat buvo pasveikinti ir apdovanotas „Juventus“ vyr. treneris Žydrūnas Urbonas (už aukštus pasiekimus „Hoptrans 3x3“ turnyre ir pirmajame pasaulio 3x3 čempionato etape, puikius administracinius ir profesinius įgūdžius, drąsius sprendimus ir Utenos vardo garsinimą Lietuvoje bei pasaulyje), fizinio parengimo treneris Mindaugas Saulevičius ir kineziterapeutė Loreta Zacharovaitė (už profesionalų, atsakingą darbą, dėmesingumą, rūpinimąsi krepšininkų fiziniu pasirengimu ir didžiausiu sportininkų turtu – sveikata).

Pergalingos pirmosios rungtynės savoje arenoje – dar viena dovana ir patiems krepšininkams, ir treneriams, ir, žinoma, žiūrovams. Nors pastarųjų dėl COVID-19 į areną susirinko ne tiek ir daug, bet triukšmo, aistrų tikrai netrūko. Pirmuosius ir paskutiniuosius taškus į Prienų „CBet“ krepšį įmetė Bryantas Crawfordas. O rezultatyviausias „Juventus“ gretose buvo Ignas Vaitkus, pelnęs 23 taškus. Po 15 pridėjo Julius Jucikas ir Martynas Gecevičius. Nors „Juventus“ pirmavo tik 9 min. (varžovai – 26 min.), bet patirtis ir charakteris, kaip akcentavo Prienų „CBet“ vyr. treneris Mantas Šernius, padėjo uteniškiams po pratęsimo nugalėti varžovus rezultatu 89:84.