Angle down Atgal

Pirmoji vieta mokyklų sporto žaidynėse

Gruodžio 12 dieną Vilniuje buvo įteikti apdovanojimai Lietuvos mokyklų 2018–2019 metų žaidynių prizininkams. Biržų rajono mokyklos šiose žaidynėse laimėjo pirmąją vietą miestų ir rajonų trečiojoje grupėje (grupės sudaromos pagal mokinių skaičių mokyklose). Trečiojoje grupėje varžosi 31 rajonas.

Biržų rajono moksleiviai dalyvavo 16 įskaitinių sporto šakų, ir ne tik jose, surinko 4042 taškus. Beveik tūkstančiu taškų biržiečiai aplenkė antroje vietoje likusį Šilalės rajoną.

Gruodžio 16 dieną Savivaldybės meras Vytas Jareckas priėmė mokinių sportą kuruojančius Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėją Eugenijų Januševičių, Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro direktorių Sigitą Mitrochiną ir direktoriaus pavaduotoją Viktorą Bagamolovą. Buvo pasidžiaugta moksleivių laimėjimais. Pirmąją vietą šalies mokyklų sporto žaidynėse Biržų rajono mokyklos užima trečią kartą iš eilės. Tai didelis bendrojo ugdymo mokyklų mokytojų ir Kūno kultūros ir sporto centro trenerių nuopelnas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite