Angle down Atgal

Pirmoji pagalba paakiams po nemiegotos nakties

Patamsėję ir paburkę paakiai bei pavargusi oda – tai dažnai naktį užsitęsusios šventės ženklai. Kaip greitai panaikinti bemiegės nakties žymes ir sugrąžinti odai skaistumą?

  1. Pakankamas ir kokybiškas miegas – vienas svarbiausių sveikos ir spindinčios odos kriterijų. Kai miegame, vyksta odos ląstelių atsinaujinimo procesai – ląstelės dalijasi keliskart greičiau nei dieną, atsipalaiduoja veido raumenys, išsilygina raukšlės, be to, oda geriau įsisavina prieš miegą naudojamas kosmetikos priemones.
  2. Pirmoji pagalba paakiams – šalčio kompresas. Šalčio kompresas stimuliuoja kraujotaką, pagreitina limfos tekėjimą, tad gana greit sumažina patinimą. Reikia į audinio skiautelę suvynioti ledo kubelį ar šaltu vandeniu suvilgyti vatos diskelius ir uždėti ant paakių. Užteks palaikyti ir po minutę, nes paakių oda labai plona.
  3. Ryte po dušo verta pamasažuoti odą aplink akis. Pradėti reikėtų nuo smilkinių ir lengvais tapšnojamaisiais judesiais apatiniu akies voku judėti vidinių akių kampučių link. Tada rodomaisiais pirštais lengvai patempti išorinius akių kampučius smilkinių link. Masažą reikia baigti stipriai užsimerkus ir po kelių sekundžių atpalaiduojant akis.
  4. Po bemiegės nakties greičiau atstatyti odos būklę padeda paakių kremas su kolagenu, kuris daro odą elastingesnę, ją patempia. Taip pat svarbus komponentas yra hialurono rūgštis, drėkinanti ir gerinanti kraujotaką.
  5. Makiažo valymas privalomas net po bemiegės nakties. Kad ir kaip po šventės norima griūti į lovą, visada būtina kruopščiai nusivalyti makiažą. Valymui tinka ir micelinis vanduo, specialūs makiažo valikliai, tonikas ar pienelis. Jokiu būdu neprauskite veido muilu – jis dar labiau išsausins odą. Būtina ir patepti veidą maitinamuoju kremu – jis suteiks odai papildomų atsinaujinimui reikalingų medžiagų.
  6. Miegokite bent 8 valandas. Ryte odai po linksmybių labai reikia drėgmės, todėl po dušo tepkite veido odą drėkinamuoju kremu, kurio sudėtyje yra intensyviai drėkinančios hialurono rūgšties. Šalčio terapija naudinga ne tik paakiams, bet ir visai veido odai. Valykite veidą ledo kubeliais masažuojamaisiais judesiais. Odai bus dar geriau, jeigu ledukus užšaldysite iš sumaišyto vandens su citrinos sultimis.
  7. Turėkite greito poveikio kaukę, kuri kitą dieną padės susigrąžinti sveikos ir pailsėjusios odos išvaizdą itin greitai.
  8. Po užsitęsusių linksmybių gerkite daug skysčių, negazuoto vandens. Skysčiai padės greičiau grąžinti odai drėgmės pusiausvyrą ir sveiką išvaizdą.

„Etaplius“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite