Angle down Atgal

Pirmieji koronaviruso atvejai rajone: atnaujinta informacija

Kovo 21-osios naktį buvo patvirtinti koronaviruso susirgimai dviem Trakų rajono savivaldybės, Lentvario seniūnijos (Valų ir Vosyliukų kaimų) gyventojams.

Abu vyrai grįžo iš užsienio – Austrijos – ir vos tik pajutę simptomus kreipėsi pagalbos linijos telefonu 1808, kur specialistai nukreipė gyventojus į mobilų patikros punktą.

Detalius duomenis (datas, judėjimo maršrutus ir pan.) savivaldybei teikia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. Kontaktą su sergančiaisiais turėję asmenys informuojami individualiai. Dalinamės naujausia informacija:

· Pirmasis koronaviruso atvejis patvirtintas š. m. kovo 21 d., Trakų r.. Vosyliukų kaimo gyventojui (darbovietė – Vilniaus mieste):

1. Asmuo vasario 25 d. automobiliu grįžo iš Austrijos.

2. Susirgo – kovo 14 d.

3. Kreipėsi dėl susirgimo – kovo 21 d.

4. Diagnozė nustatyta kovo 21 dieną. Tą pačią dieną hospitalizuotas į VšĮ Vilniaus universiteto Santarų klinikų infekcinių ligų skyrių.

· Antrasis koronaviruso atvejis patvirtintas š. m. kovo 22 d., Trakų r., Valų kaimo gyventojui (darbovietė – Vilniaus mieste):

1. Asmuo kovo 13 d. grįžo iš Austrijos.

2. Susirgo – kovo 18 d.

3. Kreipėsi dėl susirgimo – kovo 22 d.

4. Diagnozė nustatyta kovo 22 d. Tą pačią dieną hospitalizuotas į VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų infekcinių ligų skyrių.

Dar kartą kreipiamės į rajono gyventojus, prašydami laikytis šalyje įvesto karantino – jei grįžote iš užsienio – saviizoliuokitės, praneškite apie piktnaudžiavimą ir reikalavimų nesilaikymą policijos pareigūnams. Pajutus ligos simptomus būtinai kreipkitės į medikus pagalbos telefonu 1808, griežtai draudžiama patiems vykti į gydymo įstaigas.

Raginame savivaldybės gyventojus griežtai laikytis higienos ir saugumo reikalavimų, nepažeisti karantino sąlygų. Maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite