Angle down Atgal

Pirmasis Prezidento rinkimų turas: kas nugalėjo Marijampolės apskrityje?

Sekmadienį Lietuvos piliečiai atliko pareigą ir atidavė savo balsą už vieną iš kandidatų į šalies Prezidento postą. Po visą naktį trukusių skaičiavimų paaiškėjo, kad antrame ture kausis Ingrida Šimonytė ir Gitanas Nausėda. Tai - bendri šalies rezultatai. O kaip balsavo skirtingų Lietuvos miestų gyventojai?

Marijampolėje lyderis – G. Nausėda

Marijampolės savivaldybėje rinkėjai daugiausia balsų atidavė už Gitaną Nausėdą. Antrą poziciją užėmė pirmojo turo nugalėtoja pagal visos šalies rezultatus likusi Ingrida Šimonytė. Trečias – premjeras Saulius Skvernelis.

Vilkaviškyje – akivaizdi G. Nausėdos persvara

Vilkaviškio rajono gyventojai, vakar atėję prie balsadėžių ir išreiškę valią, labiausiai palaikė Gitaną Nausėdą. Antroje pozicijoje liko Saulius Skvernelis. Jis nuo lyderio atsiliko daugiau nei 11 procentų. Mažiau nei procentu nuo S. Skvernelio atsiliko trečia likusi Ingrida Šimonytė.

Šakių rajone pirmas – G. Nausėda

Šakių rajone lyderio pozicijų taip pat neapleido Gitanas Nausėdas. Čia jis buvo pirmas, surinkęs 32,25 procento balsų nuo galiojančių biuliotenių. Antra Šakių rajone liko Ingrida Šimonytė, taip pat sulaukusi nemenko palaikymo. Trečias liko dabartinis Vyriausybės vadovas Saulius Skvernelis.

Kazlų Rūdoje – arši I. Šimonytės ir S. Skvernelio kova

Kazlų Rūdoje aršiausia kova vyko dėl antrosios vietos. Dėl jos kovojo I. Šimonytė ir S. Skvernelis, surinkę labai panašų rinkėjų balsų skaičių. Skirtumas – 0,17 procento. Suskaičiavus balsus, pagal išankstinius rezultatus, antras šioje savivaldybėje liko S. Skvernelis. I Šimonytė – trečia, o G. Nausėda sulaukė didžiausio Kazlų Rūdos savivaldybės rinkėjų palaikymo.

Kalvarijoje – G. Nausėdos pergalė

Kalvarijos savivaldybėje rezultatai liko daugmaž panašūs. Čia pirmas pagal pirmojo Prezidento rinkimų turo rezultatus buvo Gitanas Nausėda. Antras liko Saulius Skvernelis, o trečia – pirmojo turo nugalėtoja šalies mastu pagal išankstinius balsavimo rezultatus – Ingrida Šimonytė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite