Angle down Atgal

Pirmasis Prezidento rinkimų turas baigėsi. Kaip balsavo rinkėjai Kauno apskrityje?

Sekmadienį Lietuvos piliečiai atliko pareigą ir atidavė savo balsą už vieną iš kandidatų į šalies Prezidento postą. Po visą naktį trukusių skaičiavimų paaiškėjo, kad antrame ture kausis Ingrida Šimonytė ir Gitanas Nausėda. Tai - bendri šalies rezultatai. O kaip balsavo skirtingų Lietuvos miestų gyventojai?

Kauno miestas labiausiai palaikė I. Šimonytę

Kauno mieste daugiausiai balsų rinkėjai atdidavė už Ingridą Šimonytę, antras liko Gitanas Nausėda, trečias - Saulius Skvernelis.

Rinkimų rezultatai Kauno mieste
Rinkimų rezultatai Kauno mieste

Kauno rajono gyventojų nuomonė sutapo su miesto

Kauno rajone lyderių trejetukas išsidėstė lygiai tokia pačia tvarka, kaip ir Kauno mieste. Daugiausiai rinkėjų simpatijų sulaukė Ingrida Šimonytė, nuo jos nedaug atsiliko Gitanas Nausėda, trečias liko Saulius Skvernelis.

Rinkimų rezultatai Kauno rajone
Rinkimų rezultatai Kauno rajone

Raseinių rajone lyderiavo G. Nausėda

Raseinių rajone daugiausiai balsų surinko Gitanas Nausėda, antroje vietoje liko Saulius Skvernelis, trečia - Ingrida Šimonytė.

Rinkimų rezultatai Raseinių rajone
Rinkimų rezultatai Raseinių rajone

Kėdainių rajone didžioji dalis rinkėjų prezidentu norėtų matyti G. Nausėdą

Kėdainių rajone rinkėjai daugiausiai balsų skyrė Gitanui Nausėdai. Antroje vietoje liko Ingrida Šimonytė, nuo jos nedaug atsiliko trečioje vietoje likęs Saulius Skvernelis.

Rinkimų rezultatai Kėdainių rajone
Rinkimų rezultatai Kėdainių rajone

Jonaviškių simpatijos - G. Nausėdai

Jonavos rajone rinkėjai labiausiai palaikė Gitaną Nausėdą. Nuo jo kiek atsiliko Ingrida Šimonytė, trečias - Saulius Skvernelis.

Rinkimų rezultatai Jonavos rajone
Rinkimų rezultatai Jonavos rajone

Kaišiadorių rajone G. Nausėdai ant kulnų lipo I. Šimonytė

Kaišiadorių rajone rinkėjai daugiausiai palaikymo išreiškė Gitanui Nausėdai, tačiau nuo jo visai nedaug atsiliko antroje vietoje likusi Ingrida Šimonytė. Saulius Skvernelis, nutolęs nuo dviejų lyderių liko trečias.

Rinkimų rezultatai Kaišiadorių rajone
Rinkimų rezultatai Kaišiadorių rajone

Prienų rajone pirmavo G. Nausėda

Prienų rajone rinkėjai daugiausiai balsų atidavė Gitanui Nausėdai. Kaip ir Kaišiadorių rajone, nuo jo nedaug atsiliko ir antra liko Ingrida Šimonytė. Saulius Skvernelis - vėl trečias.

Rinkimų rezultatai Prienų rajone
Rinkimų rezultatai Prienų rajone

Birštone du lyderiai surinko beveik tiek pat balsų

Rinkėjų balsai Birštono savivaldybėje pasiskirstė intriguojančiai. Pirmoje vietoje - Ingrida Šimonytė, tačiau antras likęs Gitanas Nausėda nuo jos atsiliko minimaliu - vos kelių dešimtųjų procento dalių skirtumu. Nuo jų gerokai atsiliko trečioje vietoje likęs Saulius Skvernelis.

Rinkimų rezultatai Birštono savivaldybėje
Rinkimų rezultatai Birštono savivaldybėje
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite