Pirmąjį pralaimėjimą „Panevėžiui“ išrašė „Kauno Žalgiris“

Freepik.com nuotr.

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt

214974

„Panevėžio“ sėkminga atkarpa nutrūko – Valdo Urbono auklėtiniai patyrė pirmąjį pralaimėjimą A lygoje. Šeštadienio vakarą panevėžiečiai 1:2 krito prieš „Kauno Žalgirį“.

Dvikovą geriau pradėjo panevėžiečiai. 7-ąją minutę jie išprovokavo pražangą ir standartinę situaciją prie varžovų vartų, o tai puikiai išnaudojo Nasko Milevas. Bulgaras baudos aikštelės epicentre tiksliu smūgiu galva išpildė Elivelto perdavimą.

Kauniečiai rezultatą išlygino po pertraukos. 58-ąją minutę Moussa Sangare įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko smūgį iš aštraus kampo, o kamuolys rikošetu nuo „Panevėžio“ gynėjo Joshua Akpudje įskriejo į vartus.

Benas Anisas atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę Michaelui Thuique'ui, kuris galva nukreipė kamuolį į dešinį vartų kampą – 78-ąją minutę krito pergalingas įvartis.

Iki dvikovos pabaigos „Panevėžys“ dar bandė išsigelbėti nuo pralaimėjimo, bet šeimininkai ilgai lauktos pergalės neišleido iš rankų.

„Kauno Žalgiris“ (12 tšk.) po pergalės bent laikinai pakilo į šeštąją vietą. „Panevėžys“ (26 tšk.) po turo ir toliau išliks lentelės viršūnėje.