Tauragė

Akimirka iš RKL varžybų.

Brigita ŠliužaitėŠaltinis: Etaplius.lt

112917

Patį pirmąjį šių metų savaitgalį Jurbarko A. Giedraičio - Giedriaus gimnazijos sporto komplekse karaliavo krepšinis. Čia buvo žaidžiamos pirmosios regioninės ir rajoninės krepšinio lygų varžybos.

Šeštadienį, svečius iš Kėdainių, krepšinio komandą „SC- Ateitis-Balticum“ priėmusi „Jurbarko“ komanda iki šio susitikimo jau buvo sužaidusi 12 varžybų iš kurių 8 buvo laimėtos ir patirti 4 pralaimėjimai. Varžybos prasidėjo pirmuoju taikliu jurbarkiečių metimu, tačiau pirmoji rungtynių dalis buvo labai sunki. Pirmąjį kėlinį rezultatu 20:16 laimėjo jurbarkiečiai, o jau antrajame jie ne tik išbarstė įgytą minimalią persvarą, bet ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami dviejų taškų deficitą.

Sugrįžus po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje buvo labai panašus. Virė įnirtinga kova tiek dėl kiekvieno kamuolio, tiek ir dėl kiekvieno taško. Trečiajame kėlinyje dominavo kėdainiečiai ir atrodė, jog jurbarkiečiams teks pripažinti jų pranašumą antrą kartą. Laimė, fortūna pačiomis paskutinėmis ir svarbiausiomis paskutiniojo kėlinio minutėmis atsisuko į salės šeimininkus ir „Jurbarko “ komanda šventė devintąją pergalę rezultatu 75:71.

Jurbarkiečių komandoje ypatingai gerai šeštadienį žaidė Vladislovas Razumnovas per beveik 28 savo žaidimo minutes pelnęs 9 taškus, atkovojęs 11 kamuolių ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. Didesniu įmestų taškų skaičiumi jį pralenkė tik Dovydas Šemeklis, surinkęs 17 taškų, o prie bendro rezultato dar 11 taškų pridėjo Elonas Pokanevič, 10 Mantas Tomaševičius, 8 - Lukas Žukauskas. Kiti žaidėjai surinko keliais taškais mažiau, tačiau bendrai sudėti taškai leido jurbarkiečiams įsitvirtinti ketvirtoje, regioninės krepšinio lygos B diviziono A grupės, turnyrinės lentelės vietoje.

Kitas varžybas, rytoj, penktadienį, sausio 10 dieną 19 valandą, „Jurbarko“ komanda ir vėl žais namuose. Jų tos dienos varžovais bus „Pakruojo“ komandos krepšininkai.

Sekmadienį, sausio 5 dieną, toje pačioje gimnazijos sporto salėje buvo žaidžiamas Jurbarko krepšinio lygos varžybų ratas, kurį pradėjo „SC“ ir „Spartos“ krepšininkai. Varžybos buvo labai įdomios ir intriguojančios iki pačių paskutinių kėlinio minučių. Pirmasis kėlinys buvo sužaistas lygiosiomis 23 : 23. Per likusius tris kėlinius laimėtojas keitėsi kas keletą minučių, kol pagaliau laimėję ne tik taiklesniais metimais, bet ir geresniu žaidimu po savuoju krepšiu pergalę rezultatu 76:72 išplėšė „Spartos“ komanda. Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Žilvinas Kazėnas, o „SC“ gretose pasižymėjo Gytis Gotautas.

Antroji dvikova vyko tarp „Viesulo“ ir „ZTS“ komandų. Šios varžybos nuo pirmųjų skyrėsi kaip diena nuo nakties. Jau po pirmųjų dviejų kėlinių į priekį išsiveržę „ZTS“ komandos krepšininkai savo varžovams nepaliko jokių vilčių tą dieną įsirašyti pergalę į turnyrinę lentelę. Galutinis rungtynių rezultatas 100:55 rodė aiškų tos dienos šios poros favoritą. Pergalė „ZTS“ komandai atnešė itin gerai tą dieną žaidęs Ignas Bosas surinkęs net 40 taškų. O „Viesulo“ gretose taikliausiai mėtė Haroldas Budrius surinkęs 22 taškus.

Trečiose, sausio5 d. varžybose, kas stipresnis aiškinosi „jurbarkiškis.lt“ ir „Ugnekos“ komandų krepšininkai. Iki ilgosios pertraukos pasidalinę po vieną laimėtą kėlinį, o trečiąjį sužaidę lygiosiomis, visus taškus ant „i“ komandos dėliojo paskutiniame kėlinyje, kuriame geriau žaisti sekėsi „jurbarkiškio.lt“ komandai. Jie šį susitikimą laimėjo rezultatu 65:58. Nugalėtojų tarpe taikliausiai mėtė Juozas keršys, o „Ugneką“ į priekį tempė Dominykas Petkevičius.

Paskutiniam, tos dienos susitikimui į aikštę išbėgo „Raudonėsfazenda.lt“ ir „Vilko“ komandos. Salėje negausiai susirinkę raudoniškių sirgaliai tikėjosi išvysti įdomią kovą, tačiau jiems ir vėl teko nusivilti.

Niekaip ir nesėkmių ruožo šiemet neišlipanti „Raudonėsfazenda.lt“ komandai nepavyko laimėti nei vieno iš keturių kėlinių. Tiesa, du iš jų buvo sužaisti lygiosiomis, tačiau toks žaidimas pergalę atnešė „Vilko“ komandai, laimėjusiai šį susitikimą rezultatu 87:72. Nugalėtojų gretose puikiai pasirodė Karolis Jonušas, o raudoniškius nuo dar didesnio skirtumo gelbėjo Matas Zutkis.