Angle down Atgal

Pirmajame pokarantininiame tarybos posėdyje – kovingai nusiteikusi opozicija

Birželio 25 dieną įvyko pirmasis pokarantininis rajono tarybos posėdis. Iki tol nuotoliniu būdu posėdžiavę tarybos nariai svarbius kraštui sprendimus priiminėjo įprastoje didžiojoje savivaldybės salėje.

Opozicijos atstovai buvo nusiteikę kovingai - pirmasis vasaros tarybos posėdis užtruko apie 5 valandas. Darbotvarkėje buvo numatyta svarstyti 37 klausimus, apimančius tokias sritis, kaip žemės ūkio, švietimo, verslo, investicijų ir kt.

Ketvirtadienio popietę tarybos nariai patvirtino rajono gyventojams aktualius žemės mokesčio, žemės nuomos mokesčio tarifus ir lengvatas, nekilnojamojo turto tarifą; Jurbarko miesto automobilių parkavimo aikštelių remonto 2020–2023 metais planą ir kt. Daugiausiai ginčų kilo svarstant tokius klausimus, kaip rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo programos patvirtinimas; minėti žemės mokesčių reikalai. Ilgai ginčytasi, kaip teisingiau paskirstyti viršplanines pajamas už žemę kaimiškųjų vietovių bendruomenių poreikiams - pastarasis klausimas nepriimtas.

Daug aistrų kėlė ir 25-uoju numeriu darbotvarkėje pažymėtas klausimas, susijęs su UAB "Naujos mintys" žadėtomis investicijomis į pramoninį Jurbarko kvartalą: taryba turėjo apsispręsti, pratęsti investicijų vykdymo terminus sutartyje ar ne. Išsamiai apie svarbiausius sprendimus rasite naujuose "Mūsų laikas" numeriuose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite