Angle down Atgal

Pirmadienio rytą Marijampolėje policija nustatė 4 neblaivius vairuotojus

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus ir Reagavimo skyriaus pareigūnai pirmadienį pradėjo policine priemone, kuri skirta neblaivių ar apsvaigusių vairuotojų kontrolei Marijampolės mieste ir savivaldybėje. Jos metu buvo patikrinta daugiau nei 400 motorinių transporto priemonių vairuotojų.

Nustatyti 4 Kelių eismo taisyklių pažeidėjai, vairavę transporto priemones būdami lengvai apsvaigę nuo alkoholio, jiems surašyti administracinio nusižengimo protokolai.

Marijampolėje Kauno g. sustabdytas krovininis automobilis DAF, jį vairavusiam Lenkijos piliečiui nustatytas 0,42 prom. girtumas (primename, kad transporto priemonių, kurių didžiausioji leidžiamoji masė didesnė negu 3,5 t, vairuotojai privalo būti visiškai blaivūs). Dar dviejų lenkų kelionės buvo nutrauktos kelyje Kaunas – Marijampolė – Suvalkai 80 kilometre. Vienas iš jų taip pat vairavo sunkiasvorį DAF markės krovininį automobilį, jam nustatytas 0,39 prom. girtumas. Kitas Lenkijos pilietis vairavo mikroautobusą "Peugeot Boxer", jis į alkotesterį įpūtė 0,65 prom. alkoholio.

Reagavimo skyriaus pareigūnai Marijampolėje P. Armino g. sustabdė "Opel Zafira" markės automobilį, kurį vairavo Marijampolės sav. Želsvos kaimo gyventojas, kuriam nustatytas 0,69 prom. girtumas.

Visiems 4 vairuotojams neleista toliau vairuoti automobilių.

Policija primena, kad transporto priemonių greitis ir vairuotojų blaivumas kontroliuojamas nuolat, keičiant patruliavimo vietas ir laiką, kad pažeidėjai negalėtų išvengti atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, o ypač už vairavimą išgėrus. Marijampolės policija prašo, kad asmenys, pastebėję apgirtusį vairuotoją, neleistų jam sėsti prie vairo arba nedelsdami apie tai praneštų skubios pagalbos telefonu 112.

POLICIJA REAGUOJA Į KIEKVIENĄ GYVENTOJŲ PRANEŠIMĄ APIE NEBLAIVIUS AR NESAUGIAI MANEVRUOJANČIUS VAIRUOTOJUS. 85-90 proc. eismo dalyvių, apie kuriuos policija gavo gyventojų pranešimus, surandama, patikrinama arba sulaikoma.

Marijampolės apskr. VPK Kelių policijos skyriaus pranešimas

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite