Angle down Atgal

Pirmadienio lietuvių olimpiečių startai: visas dėmesys – buriuotojams ir puikiai pasirodžiusiems plaukikams

Pirmosiomis dienomis gausiai startavę lietuvių sportininkai savo kovas tęsia ir toliau, vis dėlto dėl nenumatytos situacijos – link Japonijos artėjančio taifūno – kai kurių iš jų rungtys buvo perkeltos į sekmadienį. O naktį iš sekmadienio į pirmadienį didžiausias dėmesys atiteks buriuotojams ir puikiai pasirodžiusiems plaukikams iš Lietuvos.

Olimpiečius palaikyti ir transliacijas sekti žiūrovai kviečiami per TV3, TV6 ir naujienų portalą tv3.lt.

Pirmadienio (07-26) transliacijos

TV3

04.30-06.30 val. Plaukimas. Dalyvauja – Danas Rapšys (numatoma – 04.37 val.) ir Kotryna Teterkova (04.50 val.)

Šeštadienį dieną 400 m laisvuoju stiliumi atrankos varžybose plaukęs D. Rapšys į finalą nepateko, o sekmadienį dieną, plaukdamas kitoje rungtyje, 200 m laisvu stiliumi, plaukikas pasirodė puikiai – stipriausioje savo rungtyje finišavo antras ir pateko į kitą etapą. Pirmadienį jo laukia pusfinalis.

Puikiai sekmadienio 100 m krūtine plaukime pasisekė ir pirmąkart olimpinėse žaidynėse dalyvaujančiai plaukikei K. Teterkovai. 19-metė lietuvė atplaukė pirma ir taip išsikovojo vietą pusfinalyje.

11.35-12.35 val. Buriavimas. Dalyvauja – Viktorija Andrulytė.

Pirmąkart olimpinėse žaidynėse dalyvaujanti V. Andrulytė startavo sekmadienį – buriuotoja varžosi „Laser Radial“ klasėje. Pirmųjų lenktynių metu iš 44 dalyvių buvo 38, o antrąjį kartą jai sekėsi kur kas geriau – ilgą laiką ji plaukė devinta, o iki finišo nusileido iki 10-os vietos.

14.05-14.40 val. Buriavimas. Dalyvauja – J. Bernotas.

J. Bernotas – pirmasis Lietuvos burlentininkas, kurios šioje rungtyje atstovavo mūsų šalį olimpinėse žaidynėse. Sportininko sąskaitoje – net dvi olimpinės žaidynės. Pirmąkart J. Bernotas dalyvavo 2012 m. Londono vasaros olimpinėse žaidynėse, o 2016 m. – ir Rio de Žaneiro. Londone burlentininkas pelnė 12-ąją, o Rio de Žaneire – 25-ąją vietą. Taip pat Juozas yra laimėjęs bronzą pasaulio taurės etape.

Juozas taip pat startavo sekmadienį, „RS:X“ klasėje. Pirmame plaukime iš 25 atletų jis užėmė 23-ią vietą, antrame – 11-tą, trečiame finišavo 12.

Abu sportininkai savo lenktynes Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse pratęs jau pirmadienį.

TV6

Per TV6 pirmadienį lietuvių olimpiečių startai transliuojami nebus, vis dėlto žiūrovams siūloma atkreipti dėmesį į šių metų naujieną – riedlenčių sporto rungtį. Tai yra pirmosios olimpinės žaidynės, kuriose pasirodo ir šios sporto rungties atstovai, o taip pat jie jau spėjo papirkti žiūrovus ir savo įvaizdžiu bei akį traukiančiu stiliumi. Riedlenčių sportą žiūrovai kviečiami stebėti per TV6 nuo 6 iki 8 ryto.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite