Angle down Atgal

Pirmadienį dėl karantino draudimų nesilaikymo policija išrašė 82 protokolus

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Saulius Tamulevičius informuoja, kad pirmadienį policija dėl karantino draudimų nesilaikymo išrašė 82 protokolus.

„Per praėjusią parą policijos pareigūnai surašė 82 protokolus. Iš viso esame surašę 1 486, bet tai nereiškia, kad mes visais atvejais nustačius pažeidimą ir surašinėjame protokolus“, – LRT radijui teigė S. Tamulevičius.

„Visada pareigūnai pasižiūri ir įvertina situaciją. Jeigu žmonės neturi kaukių, tai įteikia kaukę arba yra įspėjami“, – pridūrė jis.

Policijos atstovo teigimu, puikus pavyzdys yra situacija Ukmergėje, kurioje pareigūnai įspėjo net 500 gyventojų, o išrašė vos 2 protokolus.

„Dažniausiai pažeidimai yra būriavimasis, taip pat vaikščiojimas be kaukių“, – informavo S. Tamulevičius.

ELTA primena, kad Vyriausybė nutarė karantiną pratęsti iki balandžio 27 dienos.

Karantino laikotarpiu šalies piliečiams draudžiama išvykti iš šalies, uždarytos parduotuvės (išskyrus maisto ir vaistines) bei kavinės. Taip pat draudžiami žmonių susibūrimai, neveikia šalies švietimo, ugdymo įstaigos, gyventojams rekomenduojama dirbti iš namų.

Jei būtina išeiti iš namų, privaloma dėvėti kaukes arba respiratorius, arba kitas nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Seimas balandžio 3 dieną pritarė siūlymui didinti baudas už privalomojo karantino nesilaikymą. Baudos padidintos iki 6 tūkst. eurų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite