Pirmą kartą tapo šalies vicečempionu

Evaldo ŽILIO nuotrauka

Pasvalio DarbasŠaltinis: Etaplius.lt

96332

Dažnai rašome apie Pasvalio sporto mokyklos lengvaatlečių pasiekimus vaikų, jaunimo, jaunių varžybose. Tačiau kur kas rečiau džiuginančius pranešimus išgirstame iš suaugusiųjų lengvosios atletikos čempionatų.

Rajono lengvosios atletikos istorijoje svarų pasiekimą įrašė trenerio Evaldo Žilio auklėtinis, šį mėnesį 19-ąjį gimtadienį švęsiantis šuolininkas į tolį Algirdas Strelčiūnas. Šiemet Pasvalio Petro Vileišio gimnaziją baigęs girsūdietis Palangos stadiono šuolių į tolį sektoriuje iškovojo Lietuvos lengvosios atletikos čempionato sidabro medalį. Šalies vicečempiono titulą Algirdui užtikrino ketvirtuoju bandymu pasiektas 7 m 19 cm rezultatas. Aukso medalį pelnė kaunietis Mantas Vadeikis (7 m 31 cm), bronzos – kitas laikinosios sostinės sportininkas Ramūnas Kleinauskas (7 m 15 cm). Iš viso šuolių į tolį sektoriuje varžėsi 15 lengvaatlečių.

Rajonų grupėje mūsų lengvaatlečiai, surinkę 2 tūkst. 562 taškus, užėmė aštuntą vietą ir geriausiai pasirodė iš Panevėžio apskrities rajonų. Nugalėjo Švenčionių sportininkai, kurių sąskaitoje 7 tūkst. 611 taškų. Abiejų didžiųjų miestų – Vilniaus ir Kauno – ginčą laimėjo kauniečiai. Jiems pavyko surinkti 52 tūkst. 425 taškus ir 326 aplenkė sostinės lengvaatlečius. Antroje miestų grupėje, kurioje varžėsi Alytaus, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių sportininkai, triumfavo uostamiesčio sportininkų komanda (23 tūkst. 113 tšk.)